Βράζουν για τη διαιτησία στον ΠΑΟ Βάρδας παρά τη νίκη

Σίγουρα ήταν ένα αποτέλεσμα που κακά τα ψέματα λίγοι περίμεναν.

Όμως ο ΠΑΟ Βάρδας απέδειξε πως έχει μέταλλο σαν ομάδα και πήρε ένα υπερπολύτιμο τρίποντο κόντρα στα προγνωστικά μέσα στο Άργος.

Πάντως οι πράσινοι παρά τη νίκη έχουν πολλά παράπονα για τη διαιτησία και ειδικά για τα 15 λεπτά καθυστερήσεων στο τέλος.

Η ανακοίνωση του ΠΑΟ Βάρδας:

“Δυστυχώς για μία ακόμη φορά γινόμαστε μάρτυρες μιας απαράδεκτης διαιτησίας τόσο σε νοοτροπία και λογική όσο και σε ό, τι αφορά την απονομή δικαιοσύνης. 15 λεπτά καθυστέρηση στο δεύτερο ημίχρονο αναρωτιόμαστε πότε έγιναν. Πέναλτι στο πρώτο ημίχρονο σε χέρι αντιπάλου δεν δόθηκε ποτέ. Όσον αφορά στη διαχείριση του αγώνα από τον κ. Παναγιώτη Γουρέλη δεν είναι υπερβολή το 80-20 κατά της ομάδας μας.