Πλούσιο φωτορεπορτάζ: Ίκαρος Λακκόπετρας – Τριταιϊκός 1-3

Σπουδαία εκτός έδρας νίκη πέτυχε το μεσημέρι ο Τριταιϊκος μέσα στη Λακκόπετρα κόντρα στον Ίκαρο με 1-3.

Η ομάδα του Χρήστου Δελδήμου άνοιξε το σκορ στο 20′ με σκόρερ το Κακαρούμπα και μετά από τραγικό λάθος του γκολκίπερ Τακόπουλου.

Πριν τη λήξη του ημιχρόνου στο 40′ ήρθε και το 0-2  με το Μπαζάρογλου γκολ για το οποίο διαμαρτυρήθηκαν για οφσάιντ οι γηπεδούχοι.

Η ομάδα της Τριταίας στην επανάληψη σημείωσε και το 0-3 με το Μασούρα και κάπου εκεί όλα κρίθηκαν οριστικά.

Σφύριξε ο Νίκος Δανιήλ (Γαλάνης – Βαρελάς)

Ίκαρος Λακκόπετρας:Τακόπουλος, Ζυγουράκης, Φραγκούλιας, Ντάζος, Αγγελόπουλος, Σαμίκος, Λοτσάρης, Ριζούδης, Καφούσιας, Κωστούρας, Σαν Φιλίπο.

Τριταιϊκός: Λαζαράτος, Μπόμπης, Νικολόπουλος, Μαργώνης, Στούπας, Νταφογιανης, Μασούρας Μαρίνος, Μπαλαλάς, Κακαρούμπας, Μπαζάρογλου.

Προβολή: 1...53 από τις 53 εικόνες της συλλογής