Β’ Ε.Π.Σ.Α: Πλούσιο φωτορεπορτάζ ΑΠΟ Αρόη – Περιβόλα 0-5

Σταθερά στην τρίτη θέση του βαθμολογικού πίνακα βρίσκεται η Περιβόλα μετά την άνετη νίκη με 5-0 κόντρα στην Αρόη που καταλαμβάνει την τελευταία θέση και μάλιστα ακόμα δεν έχει γευτεί τη χαρά της νίκης.

Δε χωράει κριτική το χθεσινό ματς στα Προσφυγικά αφού οι φιλοξενούμενοι ήταν σαφώς ανώτεροι και βρέθηκαν να προηγούνται στο ημίχρονο με 0-2 χάρις στα τέρματα που σημείωσαν οι Παπαγεωργίου και Παπαστεργίου…

Στην επανάληψη φυσικά όλα είχαν κριθεί και απλά οι φιλοξενούμενοι διεύρυναν τη νίκη τους με άλλα τρία τέρματα από τους Ραυτόπουλο Λαζανά και Λυκούδη.

Οι αρχικές ενδεκάδες:

ΑΠΟ Αρόη:Κουτσαμπασαλης, Ρήγας, Προδρομίτης, Γραμματικόπουλος, Καραΐσκος, Τσότσολης, Χαλκιόπουλος, Χρυσανθόπουλος, Ευσταθίου, Μπερτσιάς, Αντωνίου.

Περιβόλα:Πόγκας, Χριστόπουλος, Σωτηρόπουλος, Τσάμης, Παπαστεργίου, Λουκίδης, Παπαγεωργίου, Ραυτόπουλος, Καρέλας, Κακαφώνης, Στουπάκης.

Προβολή: 1...55 από τις 55 εικόνες της συλλογής