Όλοι οι σκόρερ της Γ' Εθνικής (μετά από 12 αγ.)


13 γκολ

2ος Όμιλος: Φλίγκος (Ολυμπιακός Βόλου)

11 γκολ

1ος Όμιλος: Πόποβιτς (Απόλλων Καλαμαριάς)

8 γκολ

1ος Όμιλος: Παβίσεβιτς (ΑΟ Καβάλα)
2ος Όμιλος: Σέττος (Ρήγας Φεραίος)
4ος Όμιλος: Τριανταφύλλου (ΠΟ Ατσαλένιου)

7 γκολ

1ος Όμιλος: Στεφανίδης (ΑΠΕ Λαγκαδά)
2ος Όμιλος: Καμπλιώνης (Απόλλων Λάρισας)
4ος Όμιλος: Τοπούζης (Ερμής Ζωνιανών)

6 γκολ

1ος Όμιλος: Ν' Λουντούλου, Κυβελίδης (Απόλλων Καλαμαριάς), Κουντουράς (Καμπανιακός), Κωτσόπουλος (Νάουσα)
2ος Όμιλος: Δεμηρτζόγλου (Διαγόρας Σεβαστής), Σαχινίδης (Απόλλων Λάρισας)
3ος Όμιλος: Σιαλμάς (Παναχαϊκή), Παναγιωτίδης (Δόξα Μεγαλόπολης)
4ος Όμιλος: Δελαπόρτας (Ιάλυσος), Αργυρίου (Ιωνικός)

5 γκολ

1ος Όμιλος: Ίγκορ, Πινδώνης (Δόξα Δράμας)
2ος Όμιλος: Διβανές (Απόλλων Λάρισας), Μακρυγιάννης (Τηλυκράτης Λευκάδας), Γκίκας, Τζοβάρας (Ρήγας Φεραίος), Ν. Κυπαρίσσης (Πύδνα Κίτρους)
3ος Όμιλος: Μπιτσάνης (Φωστήρας), Βεζιρτζόγλου (ΑΟ Χαλκίδας), Χρήστου (Αιολικός), Γραμματικόπουλος (Τσικλητήρας Πύλου)
4ος Όμιλος: Αμανατίδης (Ρόδος), Ιωάννου (Ηλυσιακός), Καμαρά (Ιωνικός), Περιάλης (Πανθηραϊκός)

4 γκολ

1ος Όμιλος: Δουμάνης, Γαϊδαρτζής (Δόξα Δράμας), Ίβιτς (Εορδαϊκός), Αποστολίδης (Νέστος Χρυσούπολης)
2ος Όμιλος: Σαμανίδης, Βασίλιεβιτς (Διαγόρας Σεβαστής), Κορέτα, Νικλητσιώτης (Νίκη Βόλου), Γόρδιος (Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου), Μανίκας (Αχιλλέας Νεοκαισάρειας)
3ος Όμιλος: Ζαγοριανός (Φωστήρας)
4ος Όμιλος: Μπεσσού (Προοδευτική), Ποτουρίδης (Τριγλία Ραφήνας)

3 γκολ

1ος Όμιλος: Βαλαβανόπουλος, Παναγιωτόπουλος (Νέστος Χρυσούπολης), Βεργώνης, Συμελίδης (Απόλλων Καλαμαριάς), Καρακατσάνης (ΑΠΕ Λαγκαδά), Ιότι (Δόξα Δράμας), Ξανθόπουλος, Χαρίσης, Κωνσταντινίδης (ΑΟ Καρδίας), Εμρέ (Δόξα Προσκυνητών), Ξαντινίδης (Ορφέας Ξάνθης), Φωτιάδης (Μακεδονικός Φούφα)

2ος Όμιλος: Πετρουζέλλης, Μακράκης (Πύδνα Κίτρους), Ντινιωτάκης (Θεσπρωτός), Κιπτίου (Ρήγας Φεραίος), Παπαδόπουλος (Πιερικός), Μιχάλης (Εθνικός Φιλιππιάδας), Χαρτσιάς (ΑΕ Καραϊσκάκης), Νταλάκας (Αμβρακία Κωστακιών)

3ος Όμιλος: Μπουρούς (Αιολικός), Ελευθεριάδης (Παναχαϊκή), Πρίκας (Δόξα Μεγαλόπολης)

4ος Όμιλος: Λεάλ, Καλέ, Κατσικοκέρης (Εργοτέλης), Χαρακτίδης, Παναγιωτόπουλος, Βαζέχα (Θύελλα Ραφήνας), Σαπαλίδης, Καραλής, Πέεφ (Ιωνικός), Σπάρταλης, Ρεκλείτης (Ιάλυσος), Σαγανάς, Σούφλας, Πανούσης, Θανόπουλος (Άγιος Ιερόθεος), Ανυφαντάκης (Ερμής Ζωνιανών), Καρακώστας (Κηφισιά), Παυλάκης, Κομνηνός (Εθνικός Πειραιά)

2 γκολ

1ος Όμιλος: Χαραλαμπίδης, Τάμπα, Μαυροματίδης (Εορδαϊκός), Διαμαντίδης, Τσιρλίδης, Ελευθεριάδης, Παντελίδης (Αλμωπός Αριδαίας), Πασχαλάκης, Μουμίν Ογλού (Ορφέας Ξάνθης), Χάιτας (Μακεδονικός Φούφα), Ντινόπουλος (Νάουσα), Αγτζίδης (ΑΟ Καρδίας), Λίτσκας, Μπλιος (ΑΟ Καβάλα), Κοσμίδης, Ναλμπάντης, Ρούμπος (Απόλλων Παραλιμνίου), Μπάλιος (Καμπανιακός), Κρυστάλλης (ΑΠΕ Λαγκαδά), Κλης (Δόξα Προσκυνητών), Ταβάρες (Απόλλων Καλαμαριάς)

2ος Όμιλος: Παπαδόπουλος, Μέτσε (Νίκη Βόλου), Δαδάκος, Λαζαρίδης (Αχιλλέας Νεοκαισάρειας), Παπαδόπουλος, Αγροδήμος (Απόλλων Λάρισας), Ηλιόπουλος, Πανάκης (ΑΕ Ιστιαίας), Μηνάς, Μπίκας (Θεσπρωτός), Μπαλαδήμας, Παππάς (Αμβρακία Κωστακιών), Λώττας (ΑΕ Καραϊσκάκης), Μάμαλος (Αστέρας Πετριτή), Περιστέρης (Τηλυκράτης Λευκάδας), Δωματάς (Ολυμπιακός Βόλου)

3ος Όμιλος: Σαμπανέι, Ντόμας, Βατσής (ΠΑΟ Βάρδας), Αποστολίδης, Κιοσσές, Σκεντεράι, Τσόφλιος, Σελμανάι (ΑΕ Ερμιονίδας), Ευσταθίου, Αργυρίου, Σπανός, Κατσογιάννης, Μεταξούλης (Θήβα), Αμπντέλ Ραχήμ, Καδδάς, Παπουτσής, Τ. Σαλαπάτας (Παναρκαδικός), Δ. Λυμπερόπουλος (Δόξα Μεγαλόπολης), Αποστολάκης, Κωβαίος (ΑΟ Λουτράκι), Ευσταθίου (Αιολικός), Μπίζος, Πήλιος (Τσικλητήρας Πύλου), Μπαρμπαρούσης, Μελετίδης, Σταθάτος (Αστέρας Αμαλιάδας), Φωτάκης, Στεργίδης (Παναχαϊκή), Κρολ, Μπαλού (ΑΟ Χαλκίδας)

4ος Όμιλος: Βεστάκης, Τσικουδάκης (ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ), Κυριαζής (Κηφισιά), Δάρρας (Άγιος Ιερόθεος), Χατζηλιόντας, Ευγενικός, Καντιμοίρης, Ατματζίδης, Κουρούπης (Ρόδος), Καϊμακαμούδης (Εργοτέλης), Μάναλης (Εθνικός Πειραιά), Ρουμπάκης (ΠΟ Ατσαλένιου), Πουλάκος, Νικολόπουλος (Τριγλία Ραφήνας), Λούκας, Μκρτσιαν (Πανθηραϊκός), Κανελλόπουλος (Προοδευτική), Ζέκιο (Θύελλα Ραφήνας)

1 γκολ

1ος Όμιλος: Συμεωνίδης, Τοπάλλι, Σιδηρόπουλος, Κεσκελίδης, Τσικόπουλος, Τζουβάρας (Μακεδονικός Φούφα), Χαραλαμπίδης, Μπλάντος (ΑΕ Ποντίων), Τουμανίδης, Λαδάκης, Γιαλούσης, Ζλατκόφσκι, Παππάς (ΑΟ Καβάλα), Βάσκος, Ιωαννίδης, Κίτσος (Δόξα Προσκυνητών), Καπετάνος, Μουρίκι, Παντζαρτζίδης (Νάουσα), Καρλόπουλος, Σουάνης, Γκαρακλίδης, Παπαζαχαρίας, Μαρκόπουλος (Δόξα Δράμας), Προβατίδης, Σαραγιώτης, Στεφανίδης, Υψηλός, Ραγκαβίνας (Καμπανιακός), Μαζιώτης, Κωνσταντινίδης, Μιχελάκης, Καζαντζίδης (Νέστος Χρυσούπολης), Προσκυνητόπουλος (ΑΟ Καρδίας), Γ. Καραγκιόζης, Μαυρόπουλος, Χαλήλ, Μελισσόπουλος (Ορφέας Ξάνθης), Καλογιαννίδης, Βλαδίκας, Λιάμης (Εορδαϊκός), Καραγιάννης, Ζαρογιάννης (Αλμωπός Αριδαίας), Μεντής, Καρακούτης, Παναγιωτίδης (Απόλλων Παραλιμνίου), Παναγιωτούδης, Κοντεών, Καραμπάς, Πολύζος, Ντούνγκα (ΑΠΕ Λαγκαδά), Καπίας (Απόλλων Καλαμαριάς)

2ος Όμιλος: Παρασκευαΐδης, Αλεξανδρής, Μαλακασιώτης, Ναουμίδης, Παπαγεωργίου (Νίκη Βόλου), Μυλωνάς, Λάγδαρης, Μπενίσκος, Καλουσίδης, Τσαγκαράκης, Καράμπελας, Καρατζάογλου, Ρένια (Διαγόρας Σεβαστής), Λαζόπουλος, Ε. Καραμανώλας, Λούνγκος, Καμαρά, Αγαθαγγελίδης (Πιερικός), Τέλλος, Αναστασίου, Μπρίτος,, Οικονόμου, Ιωαννίδης (Ολυμπιακός Βόλου), Γεωργοπάλης, Γαστεράτος, Γούναρης, Τόμπρος (Αστέρας Πετριτή), Ιωάννου, Στάμος, Τεντολούρης, Σκρέκας, Ρόμπος (Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου), Αναστασιάδης, Τζιάλλας, Νάκος, Ντόκος (Θεσπρωτός), Αβραμίδης, Γυφτοκώστας, Κόλινς, Βελέτης, Ευαγγέλλου (ΑΕ Καραϊσκάκης), Μπότσαρης, Άτσκα, Ιωάννου, Καραχαλίδης (Εθνικός Φιλιππιάδας), Ιβανίδης, Ανδρέου, Σάββας, Σουλίδης, Πέντα (Απόλλων Λάρισας), Μενεγκούσο, Στεφανίδης, Κατσιαμήτας, Γούτσιος, Δήμας (Πύδνα Κίτρους), Στεργίου, Αλεξίου (ΑΕ Ιστιαίας), Νάκας, Καμπερίδης (Αχιλλέας Νεοκαισάρειας), Βάσιλας (Αμβρακία Κωστακιών), Κτενάς, Σιδέρης, Κοντογιάννης (Τηλυκράτης Λευκάδας)

3ος Όμιλος: Ατματζίδης, Βιδάλης, Ευθυμιάδης (ΑΟ Ζευγολατιού), Νάνος, Κατσαρός, Ν. Λυμπερόπουλος (Δόξα Μεγαλόπολης), Κωνσταντινόπουλος, Αγγελόπουλος, Παπαδόπουλος, Κωστούλας, Γεωργόπουλος, Μενίκου (Αχαϊκή), Δωροβίνης, Σκάρος, Καλημέρης (Φωστήρας), Γ. Πολίτης, Ανδριέλος, Νικολόπουλος (ΠΑΟ Βάρδας), Λουμπαρδέας, Πολυχρόνης, Μωραΐτης, Κωνσταντινίδης, Αργυρόπουλος (Παναχαϊκή), Τριμπόνιας, Παπαϊωάννου, Καραλής (ΑΕ Ερμιονίδας), Π. Σαλαπάτας, Καναβέτας, Χατζόπουλος (Παναρκαδικός), Βαλκάνος, Γούλας (ΑΟ Λουτράκι), Κυριαζόπουλος, Τσώνης, Μικελάτος (Τσικλητήρας Πύλου), Καλογέρης, Καρέλης, Αγγελόπουλος, Χαρίτος (Παναργειακός), Καραμπάς, Πολίτης (ΑΟ Χαλκίδας)

4ος Όμιλος: Πασιαλής, Β. Πλουσής, Δ. Πλουσής, Πουλάκης (Ερμής Ζωνιανών), Τάντιτς, Τζιβίλογλου (Ρόδος), Τεγούσης, Χαϊκάλης, Μουσταφίδης, Φαρινόλα (Κηφισιά), Αμπντουραχμάνι, Σακλαμάκης, Πετράκης, Χατζηανδρέου, Φραγκιαδάκης, Χαρίτος (ΠΟ Ατσαλένιου),Αφράτης, Μανουσάκης, Γκίκας, Κούνας, Δημητρίου (Θύελλα Ραφήνας), Γκαϊδατζής, Ζελέκου, Μπελέρης, Θεοδωράκης, Ζίζηλας, Πέππας (Προοδευτική), Δημήτρης, Τσουμάγκας, Κοιλιάρας (Εργοτέλης), Χατζηφούντας, Βαλιτζό (Ιάλυσος), Σουλελές, Μπένα, Χατζησάββας (Εθνικός Πειραιά), Κατσίκιας, Ζέλο, Σιμιτσής (Ιωνικός), Γαρυφαλλόπουλος, Λαζαρίδης, Περιάλης, Μωραΐτης (Πανθηραϊκός), Καντούτσης, Θαναηλάκης (Ηλυσιακός), Δρακάκης, Ντεντάκης (ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ), Καλογιάννης, Μπίρης, Τσάγκαρης, Μάργαρης (Τριγλία Ραφήνας), Γκουτσούλας (Άγιος Ιερόθεος)

Στοιχεία από το pamebala.gr [1][2][3][4]


Περισσότερα: