Β’ Ε.Π.Σ.Α: Πλούσιο φωτορεπορτάζ Αστέρας Λεοντίου – Απόλλων Εγκλυκάδας 2-1

Στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα εξακολουθεί να βρίσκεται ο Αστέρας Λεοντίου τρεις αγωνιστικές πριν το φινάλε του πρωταθλήματος.

Ίδρωσε αλλά κατάφερε να πάρει αυτό που ήθελε αφού νίκησε με 2-1 τον Απόλλωνα Εγλυκάδας.

Με… γκολ απ’ τα αποδυτήρια μπήκαν στο ματς οι γηπεδούχοι αφού ο Μπάλλας μόλις  στο 2′ άνοιξε το σκορ.

Στην επανάληψη και πάλι ο Μπάλλας στο 60′ πέτυχε το 2-0 για να μειώσει σε 2-1 ο Καγκελάρης στο 75′.

Απείλησε στα τελευταία λεπτά με την ισοφάριση ο Απόλλων χωρίς να αλλάξει το σκορ.

Σφύριξε ο Διονύσης Βαβίλης (Σωτηρόπουλος, Νικολακόπουλος)

Αστέρας Λεοντίου: Μαργαλιάς, Σωτηρόπουλος (55’ Κατσούρης), Παπαδάτος, Σταμόπουλος, Παπαθωμάς (75’ Μαράτος), Στασινόπουλος, Κορκόντζηλας (46’ Μπαλασόπουλος), Γελάσιος, Ντεντόπουλος (65’ Αβραμόπουλος), Μπάλλας, Σίψας (46’ Πύργας)

Προβολή: 1...35 από τις 35 εικόνες της συλλογής