Με όνειρα και φιλοδοξίες για μια θετική χρονιά στο δύσκολο φετινό πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής ξεκίνησε σήμερα την προετοιμασία του ο ΠΑΟ Βάρδας στο Γρηγόριος Καλάκος.
Το παρόν έδωσαν όλα τα νέα μεταγραφικά αποκτήματα μεταξύ αυτών οι δύο τελευταίες μεταγραφές ο Θεοφάνης από το Πάτραι και ο Κούστα από το Κεραυνό Αγίου Βασιλείου.
Εμείς δώσαμε το παρόν στην πρώτη του συλλόγου της Βουπρασίας και σας παρουσιάζουμε χαρακτηριστικές φωτό…
![](https://i1.wp.com/thematch.gr/files/icons/microphone_icon.png?w=28)
Συνεντεύξεις
Οι δηλώσεις Φωτόπουλου και Καλογερή στην πρώτη του ΠΑΟ Βάρδας
![](https://i0.wp.com/thematch.gr/files/icons/camera_icon.png?w=28)
Φωτορεπορτάζ
Προβολή: 1...16 από τις 16 εικόνες της συλλογής
Περισσότερα: