Πλούσιο φωτορεπορτάζ: Πάτραι – Θύελλα Πατρών 1-1

• Like/Follow στη σελίδα μας στο Facebook.
  • Εγγραφείτε στο κανάλι μας στο Youtube.
  • Εγγραφείτε στις ενημερώσεις μέσω email (1 email/ημέρα):

Αυτοκτόνησε στην κυριολεξία η Θύελλα Πατρών στο αγώνα με το Πάτραι στα Προσφυγικά.

Προηγήθηκε στην επανάληψη, στη συνέχεια έχασε μεγάλες ευκαιρίες για να πετύχει δεύτερο και τρίτο γκολ για να κλειδώσει τη νίκη, και στο τέλος το πλήρωσε.

Το Πάτραι ισοφάρισε σε 1-1 στις καθυστερήσεις, αποτέλεσμα το οποίο λιγόστεψε πολύ τις ελπίδες της Θύελλας για την κατάληψη της πρώτης θέσης.

Η Θύελλα ήταν πολύ καλύτερη στον αγωνιστικό χώρο, έχασε ευκαιρίες και κατάφερε να προηγηθεί με ωραία προσπάθεια του Σκουμή στο 50′.

Όμως και ενώ οι φιλοξενούμενοι έχασαν τις ευκαιρίες στη συνέχεια, το Πάτραι πάγωσε τη Θύελλα αφού ισοφάρισε στο 93′ με το Σουγλέρη.

Σφύριξε ο Πράνταλος (Μπαλαρούτσος, Γεωργακόπουλος).

Πάτραι: Φωτόπουλος, Λεγάτος, Πιπεράκης, Μανθόπουλος, Δρουγούτης, Τασιόπουλος, Καραγεώργος, Μπακάλης, Σουγλερης, Γαβριήλ, Ούτσικας.

Θύελλα Πατρών: Κουγιουμτζόπουλος, Κωνσταντινίδης, Μιχαλόπουλος, Ν.Βλασόπουλος, Κατριβέσης, Αγουρίδης, Θ.Βλασόπουλος, Κουτσαντώνης, Ντίνος, Πανίτσας, Σκουμής.

Προβολή: 1...76 από τις 76 εικόνες της συλλογής