Πλούσιο φωτορεπορτάζ: Πάτραι – Πανιώνιος 0-3

Άλλη μια αναμενόμενη ήττα την όγδοη συνεχόμενη γνώρισε το Πάτραι αυτή τη φορά από τον ιστορικό Πανιώνιο στα Προσφυγικά με 0-3.

Σ ένα αγώνα μεταξύ… συγγενών και φίλων… (περί τα 80 άτομα στο γήπεδο) οι Νεοσμυρνιώτες άνοιξαν το σκορ στο 35′ με ωραίο σουτ του Μπρέγκου.

Στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι πέτυχαν αλλά δύο γκολ με τον Τσιμπόκα στο 72′ και το Γροντή δέκα λεπτά αργότερα…

Άνετο το έργο του Καζανά από την Αιτωλοακαρνανία.

ΠΑΤΡΑΙ: Μπαμπούνης, Β. Γερογιάννης, Θεοφάνης, Ζέλος (79′ Μητρόπουλος), Θ. Βλασόπουλος (71′ Παπαγεωργίου), Σουγλέρης (56′ Ναβρόφτσκι), Σαμπανέι (46′ Μαστραντωνάκης), Στανής, Ν. Βλασόπουλος, Σπ. Γερογιάννης (56′ Λιμάτσι), Ζελενίτσας.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: Παχατούρας, Καρδάμης (79′ Γροντής), Καλύβας, Μίχος, Μπρέγκου (84′ Παπαδάκης), Πίσπας (65′ Τσίπρας), Μούντριχας (65′ Σέχου), Γκίνο, Πριόνας, Λίμα, Τσιμπόκας (79′ Κουφουδάκης).

Γ’ Εθνική: Μάχη Αιολικού και Ρόδου για την πρωτιά, αναμενόμενη ήττα για Πάτραι

Προβολή: 1...65 από τις 65 εικόνες της συλλογής