Πλούσιο φωτορεπορτάζ: Πανμοβριακός Ριόλου – Αστέρας Μιντιλογλίου 3-0

Σταθερά στη δεύτερη θέση του βαθμολογικού πίνακα βρίσκεται ο Πανμοβριακός μετά τη νίκη που πέτυχε στο Ριόλο με 3-0 κόντρα στον Αστέρα Μιντιλογλίου που είναι στη ζώνη των play-out.

Στην ουσία όλα κρίθηκαν στο πρώτο ημίχρονο αφού η ομάδα  του Λαγού πέτυχε και τα τρία γκολ.

Στο 29′ με κεφαλιά ο Ρουμπάτος σημείωσε το 1-0.

Στο 35′ σουτ του Παπαδάτου απέκρουσε ο γκολκίπερ Τζούρας και στην επαναφορά πάλι ο Ρουμπάτος με κεφαλιά το 2-0.

Και στο τέλος του ημιχρόνου στο 44′ ο Δημητρακόπουλος με υπέροχο ψηλοκρεμαστό διαμόρφωσε τον τελικό 3-0.

Πολύ καλή η διαιτησία του Κώστα Τηλιγάδα (Κούβελας- Ασημακόπουλος)

Πανμοβριακός Ριόλου: Π.Κυριακόπουλος (46′ Ζέκτι), Λιάκος, Δ.Κυριακόπουλος, Μπουρδέκας, Κοκκίνης, Κουραχάνης, Καρακάσης, Παπαδάτος (68′ Παναγιωτόπουλος), Δημητρακόπουλος (46′ Παναγόπουλος), Νιφορόπουλος, Ρουμπάτος.

Αστέρας Μιντιλογλίου: Τζούρας, Κωστόπουλος, Πλέγας, Ρομποτής, Αγκαραϊ (55′ Κρεμμύδας), Τριανταφύλλου, Μπαλασόπουλος (75′ Νιφόρας), Ανδρεόπουλος, Παπαλεξόπουλος (60′ Νεμουτιάνος), Κουτσαντώνης, Πλέγας.

Α’ Ε.Π.Σ.Α: Σπουδαία νίκη Πανιωνίου Αχιλλέα, τρίποντα για Παναιγιάλειο και Αχαϊκή

Προβολή: 1...96 από τις 96 εικόνες της συλλογής