Γ’ Εθνική: Η… γκέλα της χρονιάς για Παναργειακό, διπλό η Κόρινθος, ισοπαλία σαν… ήττα για ΠΑΟ Βάρδας

• Like/Follow στη σελίδα μας στο Facebook.
  • Εγγραφείτε στο κανάλι μας στο Youtube.
  • Εγγραφείτε στις ενημερώσεις μέσω email (1 email/ημέρα):

Ολοκληρώθηκε σήμερα η 28η αγωνιστική του πρωταθλήματος όπου αναμφισβήτητα ξεχωρίζει η γκέλα του πρωτοπόρου Παναργειακού και μάλιστα μέσα στο Άργος με την υποβιβασμένη Εράνη Φιλιατρών.

Οι… λύκοι απειλήθηκαν ακόμα και με ήττα αφού βρέθηκαν νωρίς πίσω στο σκορ και ισοφάρισαν στις καθυστερήσεις.

Τη γκέλα του Παναργειακού εκμεταλλεύτηκε η Κόρινθος που πέρασε σα σίφουνας από τη Ραφήνα με 4-2 και πλέον όλα είναι ανοιχτά στην υπόθεση τίτλος…

Ο ΠΑΟ Βάρδας πραγματοποίησε άλλη μια μέτρια εμφάνιση και παραχώρησε ισοπαλία 1-1 στην ΑΕΡ Αφάντου γλυτώνοντας την ήττα στις καθυστερήσεις που ισοφάρισε με το Παπασπηλιόπουλο.

Ισοπαλία σαν ήττα για τη Βάρδα αφού μειώθηκαν δραματικά οι ελπίδες παραμονής.

Ο Παναιγιάλειος ηττήθηκε μέσα στην Άβυθο από τη Μαρκό και θα πρέπει οπωσδήποτε να πάρει μια η δύο νίκες στα εναπομείναντα έξι ματς για να μη μπλέξει σε περιπέτειες…