A’ ΕΠΣΑ: Λέων Αλισσού – Λιμνοχώρι 4-2 (φωτό)

Οι φιλοξενούμενοι που είχαν υποβιβαστεί από την προηγούμενη εβδομάδα δεν μπόρεσαν να παρατάξουν καν ενδεκάδα.

Ο Αλισσός με νέο προπονητή τον Γιάννη Ζερδεβά βρέθηκε στο πρώτο ημίωρο να προηγείται με 4-0 και εκεί τελείωσε πρόωρα το ματς.

Στην επανάληψη το Λιμνοχώρι λαχτάρησε τους γηπεδούχους αφού μείωσε σε 4-2 χάνοντας και τετ α τετ για το 4-3. Το σκορ άνοιξε με πέναλτι στο 12′ ο Σιδέρης, ενώ μετά ανέλαβε δράση ο Αναγνωστόπουλος που έκανε χάτ τρίκ. Σκόραρε στο 20′, στο 25′ με πέναλτι και στο 31′.

Στην επανάληψη και το 48′ μείωσε σε 4-1 με τον Ανδρικόπουλο το Λιμνοχώρι, και ο Καρίτσας στο 60′ σε 4-2.

Σφύριξε ο Σαμαρτζής( Παπαδημητρίου- Αβραμόπουλος).

Λέων Αλισσού: Κουτσογιαννόπουλος, Λάτσης, Μιχαλόπουλος, Τραχάνης, Γιαννακόπουλος, Λαζανάς, Αναγνωστόπουλος, Καραχάλιος, Αλεξόπουλος, Ξυπολιάς, Σιδέρης.

Λιμνοχώρι: Δρόσος, Τσαγγαράς, Παναγόπουλος, Κατσίνας, Καλλιβωκάς, Μπενέτσης, Καρίτσας, Γκοτσούλιας, Κατσαρέλιας, Ανδρικόπουλος.

Προβολή: 1...151 από τις 151 εικόνες της συλλογής