Α’ Ε Π.Σ.Α: Λιμνοχώρι – Αετός Πατρών 0-1 (φωτό)

Τους τρεις βαθμούς της νίκης πολύ δύσκολα πήρε ο Αετός Π. μέσα στο Λιμνοχώρι κόντρα στους γηπεδούχους που παρουσιάστηκαν πολύ ανταγωνιστικοί.

Οι πράσινοι στο ντεμπούτο του Δημήτρη Κουτσογιανόπουλου στο πάγκο έχασαν μεγάλη διπλή ευκαιρία στο 30′ με Λοτσάρη και Μπεκίρη όπως και ο Αετός νωρίτερα σε τετ α τετ του Γκέγκα στο 28.

Με την έναρξη της επανάληψης ο Αποσκίτης έχασε μεγάλη ευκαιρία σουτάροντας από κοντά πάνω από τα δοκάρια.

Για να φτάσουμε στο 78′ όταν εκτέλεσε φάουλ ο Καραχανίδης και ο Αποσκίτης με κεφαλιά νίκησε τον Νιφόρα για το 0-1.

Με βροχή στην επανάληψη διεξήχθη το ματς με διαιτητή τον Αλέξανδρο Γιαννόπουλο (Τζούνης- Σταθοπούλου).

Οι συνθέσεις:

Λιμνοχώρι: Ν.Νιφόρας, Παρασκευόπουλος, Παναγόπουλος, Σουβαλιώτης, Κατριμπούζας(82′ Τσαγγαράς), Γκιώνης, Κατσίνας(75′ Β.Μπεκίρης), Μ.Μπεκίρης, Λοτσάρης, Παρτάλης(55′ Μητσιώνης), Π.Νιφόρας(60′ Χρυσανθόπουλος).

Αετός Π.: Καλλιακμάνης, Κανελλόπουλος, Ασκούνης, Τσολακούδης, Τσίμπιτσης, Καρακάσης(64′ Παρίσης), Ραμαντάνης, Γκέγκα, Καραχανίδης, Γεωργούσης(85′ Αράπογλου), Αποσκίτης( 92′ Παπαλέξης).

Προβολή: 1...101 από τις 101 εικόνες της συλλογής