Β’ Ε.Π.Σ.Α: Αστέρας Τσουκαλεΐκων- Ωλενιακός 4-0 (φωτο)

Ένα εύκολο κυριακάτικο μεσημέρι είχε χθες ο Αστέρας Τσουκαλεΐκων. Στο Δημοτικό γήπεδο Βραχνεΐκων η ομάδα του Άγγελου Κίκινα έδειξε πως φέτος είναι ικανή για μεγάλα πράγματα.

Νίκησε άνετα με 4-0 τον Ωλενιακό ξεκινώντας με το δεξί το φετινό πρωτάθλημα παίρνοντας τρείς εύκολους βαθμούς.

Και επειδή η καλή μέρα απ το πρωί φαινεται, οι γηπεδούχοι κέρδισαν πέναλτι πρίν συμπληρωθεί το πρώτο λεπτό.

Το εκτέλεσε εύστοχα ο Βαζούρας ανοίγοντας το σκορ.

Γρήγορα στο 7 έγινε και το 2-0 με τον Ανδρικόπουλο ενώ στο 25 ο Αραπογιάννης σημείωσε το 3-0 και κάπου εκεί τα πάντα τελείωσαν.

Τυπική διαδικασία το δεύτερο ημίχρονο όπου ο Σολωμός διαμόρφωσε στο 85 το τελικό 4-0.

Παρά τη πολύ ζέστη (το παιχνίδι στις 14:00 ξεκίνησε) αρκετοί φίλοι κυρίως των γηπεδούχων έδωσαν βροντερό παρών όπως θα δείτε και από τις φωτό αφού εμείς δώσαμε το παρών και σας παραθέτουμε πλούσιο φωτογραφικό υλικό.