Γ' Εθνική - 8ος Όμιλος 2018-2019

Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής

  • Διαγόρας Βραχνεΐκων. - ΠΑΟ Βάρδας 1-2
  • Πανμοβριακός - Φοίβος Κρεμαστής 0-0
  • Θύελλα Ραφήνας - Πανηλειακός 2-1
  • Νίκη Τραγανού - Αστέρας Αμαλ. 1-1
  • Διαγόρας Ρόδου - Παναιγιάλειος 3-0
  • Ιάλυσος Ρόδου - Παλληνιακός (ανεβλήθη)
  • Ρεπό Αχαρναϊκός.

Επόμενη αγωνιστική

Αχαρναϊκός – Διαγόρας Ρόδου
Παναιγιάλειος – Ιάλυσος
Παλληνιακός – Νίκη Τραγανού
ΠΑΟ Βάρδας – Μανμοβριακός
Αστέρας Αμαλιδάς – Θύελλα Ραφήνας
Φοίβος – Πανηλειακός
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

Βαθμολογία

  1. ΠΑΟ Βάρδας 3
  2. Διαγόρας Ρόδου 3
  3. Θύελλα Ραφήνας 3
  4. Φοίβος Κρεμαστής 1
  5. Πανμοβριακός 1
  6. Αστέρας Αμαλιάδας 1
  7. Νίκη Τραγανού 1
  8. Αχαρναϊκός 0
  9. Ιάλυσος Ρόδου 0 *
  10. Παλληνιακός 0 *
  11. Παναιγιάλειος 0
  12. Διαγόρας Βραχνεΐκων 0
  13. Πανηλειακός 0

* Ιάλυσος Ρόδου και Παλληνιακός με αγώνα λιγότερο

Πρόγραμμα

1η / 14η αγωνιστική

  • Διαγόρας Βραχνεΐκων. - ΠΑΟ Βάρδας 1-2
  • Πανμοβριακός - Φοίβος Κρεμαστής 0-0
  • Θύελλα Ραφήνας - Πανηλειακός 2-1
  • Νίκη Τραγανού - Αστέρας Αμαλ. 1-1
  • Διαγόρας Ρόδου - Παναιγιάλειος 3-0
  • Ιάλυσος Ρόδου - Παλληνιακός (ανεβλήθη)
  • Ρεπό Αχαρναϊκός.

2η / 15η αγωνιστική
Αχαρναϊκός – Διαγόρας Ρόδου
Παναιγιάλειος – Ιάλυσος
Παλληνιακός – Νίκη Τραγανού
ΠΑΟ Βάρδας – Μανμοβριακός
Αστέρας Αμαλιδάς – Θύελλα Ραφήνας
Φοίβος – Πανηλειακός
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

3η / 16η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου – Ιάλυσος
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αχαρναϊκός
Νίκη Τραγανού – Παναιγιάλειος
Θύελλα Ραφήνας – Παλληνιακός
Πανηλειακός – ΠΑΟ Βάρδας
Φοίβος – Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Πανμοβριακός

4η / 17η αγωνιστική
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Διαγόρας Ρόδου
Ιάλυσος – Νίκη Τραγανού
Αχαρναϊκός – Παμοβριακός
Παναιγιάλειος – Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός – Φοίβος
ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Πανηλειακός

5η / 18η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου – Νίκη Τραγανού
Πανμοβριακός – Διαγόρας Βραχνεΐκων
Θύελλα Ραφήνας – Ιάλυσος
Πανηλειακός – Αχαρναϊκός
Φοίβος – Παναιγιάλειος
ΠΑΟ Βάρδας – Παλληνιακός
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

6η / 19η αγωνιστική
Πανμοβριακός – Διαγόρας Ρόδου
Νίκη Τραγανού – Θύελλα Ραφήνας
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Πανηλειακός
Ιάλυσος – Φοίβος
Αχαρναϊκός – Αστέρας Αμαλιάδας
Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Παλληνιακός

7η / 20η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου – Θύελλα Ραφήνας
Πανηλειακός – Πανμοβριακός
Φοίβος – Νίκη Τραγανού
Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Βραχνεΐκων
ΠΑΟ Βάρδας – Ιάλυσος
Παλληνιακός – Αχαρναϊκός
Ρεπό: Παναιγιάλειος

8η / 21η αγωνιστική
Πανηλειακός – Διαγόρας Ρόδου
Θύελλα Ραφήνας – Φοίβος
Πανμοβριακός – Αστέρας Αμαλιάδας
Νίκη Τραγανού – ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Παλληνιακός
Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος
Ρεπό: Ιάλυσος

9η / 22η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου – Φοίβος
Αστέρας Αμαλιάδας – Πανηλειακός
ΠΑΟ Βάρδας – Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός – Πανμοβριακός
Παναιγιάλειος – Διαγόρας Βραχνεΐκων
Ιάλυσος – Αχαρναϊκός
Ρεπό: Νίκη Τραγανού

10η / 23η αγωνιστική
Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Ρόδου
Φοίβος – ΠΑΟ Βάρδας
Πανηλειακός – Παλληνιακός
Πανμοβριακός – Παναιγιάλειος
Νίκη Τραγανού – Αχαρναϊκός
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Ιάλυσος
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

11η / 24η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου – ΠΑΟ Βάρδας
Παλληνιακός – Αστέρας Αμαλιάδας
Παναιγιάλειος – Πανηλειακός
Αχαρναϊκός – Θύελλα Ραφήνας
Ιάλυσος – Πανμοβριακός
Νίκη Τραγανού – Διαγόρας Βραχνεΐκων
Ρεπό: Φοίβος

12η / 25η αγωνιστική
Παλληνιακός – Διαγόρας Ρόδου
Αστέρας Αμαλιάδας – Παναιγιάλειος
Φοίβος – Αχαρναϊκός
Πανηλειακός – Ιάλυσος
Θύελλα Ραφήνας – Διαγόρας Βραχνεΐκων
Πανμοβριακός – Νίκη Τραγανού
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

13η / 26η αγωνιστική
Παναιγιάλειος – Παλληνιακός
Αχαρναϊκός – ΠΑΟ Βάρδας
Ιάλυσος – Αστέρας Αμαλιάδας
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Φοίβος
Νίκη Τραγανού – Πανηλειακός
Θύελλα Ραφήνας – Πανμοβριακός
Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου