Γ’ Εθνική – 5ος Όμιλος 2017-2018


  • Κάντε κλικ και δείτε: Ρεπορτάζ, Βίντεο, Συνεντεύξεις, Φωτορεπορτάζ.

Επόμενη αγωνιστική

Δεν υπάρχει.

  • Κάντε κλικ και δείτε: Ρεπορτάζ, Βίντεο, Συνεντεύξεις, Φωτορεπορτάζ.

Βαθμολογία

  1. Αστέρας Αμαλιάδας 50 (πρωταθλητής)
  2. Αστέρας Βλαχιώτη 45
  3. Πανηλειακός 39
  4. Παναρκαδικός 36
  5. Καλαμάτα 34
  6. Διαγόρας Βραχνεΐκων 33
  7. Π.Α.Ο. Βάρδας 33
  8. Αχαϊκή 28   (κάτω από τη γραμμή υποβιβασμού)
  9. Τσικλητήρας Πύλου 24 *
  10. Ζάκυνθος 19 *
  11. Παλληξουριακός 13
  12. Λεωνίδιο 37

* Ο Τσικλητήρας κέρδισε το ματς με τη Ζάκυνθο με 0-3 στα χαρτιά μετά από απόφαση της πειθαρχικής επιτροπής της ΕΠΟ. Η Ζάκυνθος τιμωρήθηκε με 3 επιπλέον βαθμούς πεινής.

Πανόραμα αναμετρήσεων

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Αστέρας Αμαλιάδας - 0:0 2:0 2:2 3:1 1:0 1:0 2:2 2:1 2:0 4:1 3:0
2 Αστέρας Βλαχιώτη 2:0 - 1:1 0:0 0:0 3:2 4:0 3:0 2:0 4:0 2:0 2:0
3 Πανηλειακός 1:0 1:1 - 0:1 0:0 3:0 2:3 1:0 1:1 1:0 1:1 4:1
4 Παναρκαδικός 0:2 1:2 2:0 - 0:0 2:0 1:1 2:0 0:1 1:0 5:0 4:2
5 Καλαμάτα 1:1 2:1 0:0 0:0 - 2:2 2:0 1:0 0:0 2:0 2:0 3:1
6 Διαγόρας Βραχνεΐκων 0:4 2:1 2:1 3:1 0:2 - 3:2 0:0 2:0 4:0 1:0 4:0
7 ΠΑΟ Βάρδας 0:2 0:1 1:2 1:0 4:3 1:0 - 0:1 1:0 1:0 4:0 1:0
8 Αχαϊκή 1:3 0:1 1:1 0:0 2:0 0:0 - 0:1 3:1 3:1 2:1
9 Τσικλητήρας Πύλου 1:1 1:2 1:3 0:3 0:0 0:2 0:0 0:1 - 0:0 3:0 1:0
10 Ζάκυνθος 0:2 2:2 0:3 2:1 1:1 5:2 0:1 0:0 0:3 - 2:0 5:0
11 Παλληξουριακός 0:4 1:5 0:4 0:2 1:1 1:4 3:2 0:0 3:1 1:3 - 1:0
12 Λεωνίδιο 1:6 0:2 0:2 0:3 1:1 0:0 0:2 0:1 0:2 0:1 1:1 -
  • Οδηγίες: Ο πίνακας αναφέρει όλα τα σκορ παιχνιδιών που έχουν διεξαχθεί. Με κλικ μεταβαίνετε στην αντίστοιχη αγωνιστική. Με κόκκινο χρώμα σημειώνονται τα παιχνίδια για τα οποία μπορείτε να βρείτε σχετικό υλικό στο thematch.gr. Αφήνοντας το ποντίκι πάνω στο αποτέλεσμα (χωρίς κλικ), βλέπετε ακριβώς τι είδους υλικό είναι διαθέσιμο (Ρεπορτάζ, Βίντεο, Συνεντεύξεις, Φωτορεπορτάζ).

[/nextpage]

  • Οδηγίες: Με κλικ σε όσους από τους παρακάτω αγώνες φέρουν σχετικές ενδείξεις, μεταβαίνετε στο σχετικό υλικό:  Ρεπορτάζ, Βίντεο, Συνεντεύξεις, Φωτορεπορτάζ.


1η αγωνιστική

Match Score
1.10.2017, 16:00  |   Τσικλητήρας Πύλου – ΠΑΟ Βάρδας      0 - 0
1.10.2017, 16:00  |   Διαγόρας Βραχνεΐκων – Παναρκαδικός      3 - 1
1.10.2017, 16:00  |   Αστέρας Βλαχιώτη – Πανηλειακός      1 - 1
1.10.2017, 16:00  |   Αστέρας Αμαλιάδας – Παλληξουριακός      4 - 1
1.10.2017, 16:00  |   Καλαμάτα – Αχαϊκή      1 - 0
1.10.2017, 16:00  |   Λεωνίδιο – Ζάκυνθος      0 - 1


2η αγωνιστική

Match Score
8.10.2017,  |   Διαγόρας Βραχνεΐκων – Τσικλητήρας Πύλου      2 - 0
8.10.2017,  |   ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Βλαχιώτη      0 - 1
8.10.2017,  |   Παναρκαδικός – Αστέρας Αμαλιάδας      0 - 2
8.10.2017,  |   Πανηλειακός – Καλαμάτα      0 - 0
8.10.2017,  |   Παλληξουριακός – Λεωνίδιο      1 - 0
8.10.2017,  |   Ζάκυνθος – Αχαϊκή      0 - 0


3η αγωνιστική

Match Score
30.11.2014,  |   Τσικλητήρας Πύλου – Αστέρας Βλαχιώτη      1 - 2
30.11.2014,  |   Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Βραχνεΐκων      1 - 0
30.11.2014,  |   Καλαμάτα – ΠΑΟ Βάρδας      2 - 0
30.11.2014,  |   Λεωνίδιο – Παναρκαδικός      0 - 3
30.11.2014,  |   Ζάκυνθος – Πανηλειακός      0 - 3
30.11.2014,  |   Αχαϊκή – Παλληξουριακός      3 - 1


4η αγωνιστική

Match Score
30.11.2014,  |   Αστέρας Αμαλιάδας – Τσικλητήρας Πύλου      2 - 1
30.11.2014,  |   Αστέρας Βλαχιώτη – Καλαμάτα      0 - 0
30.11.2014,  |   Διαγόρας Βραχνεΐκων – Λεωνίδιο      4 - 0
30.11.2014,  |   ΠΑΟ Βάρδας – Ζάκυνθος      1 - 0
30.11.2014,  |   Παναρκαδικός – Αχαϊκή      2 - 0
30.11.2014,  |   Παλληξουριακός – Πανηλειακός      0 - 4


5η αγωνιστική

Match Score
5.11.2017, 14:00  |   Τσικλητήρας Πύλου – Καλαμάτα      0 - 0
5.11.2017, 14:00  |   Λεωνίδιο – Αστέρας Αμαλιάδας      1 - 6
5.11.2017, 14:00  |   Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη      2 - 2
5.11.2017, 14:00  |   Αχαϊκή – Διαγόρας Βραχνεΐκων      2 - 0
5.11.2017, 14:00  |   Παλληξουριακός – ΠΑΟ Βάρδας      3 - 2
5.11.2017, 14:00  |   Πανηλειακός – Παναρκαδικός      0 - 1


6η αγωνιστική

Match Score
12.11.2017,  |   Λεωνίδιο – Τσικλητήρας Πύλου      0 - 2
12.11.2017,  |   Καλαμάτα – Ζάκυνθος      2 - 0
12.11.2017,  |   Αστέρας Αμαλιάδας – Αχαϊκή      2 - 2
12.11.2017,  |   Αστέρας Βλαχιώτη – Παλληξουριακός      2 - 0
12.11.2017,  |   Διαγόρας Βραχνεΐκων – Πανηλειακός      2 - 1
12.11.2017,  |   ΠΑΟ Βάρδας – Παναρκαδικός      1 - 0


7η αγωνιστική

Match Score
19.11.2017,  |   Τσικλητήρας Πύλου – Ζάκυνθος      0 - 0
19.11.2017,  |   Αχαϊκή – Λεωνίδιο      2 - 1
19.11.2017,  |   Παλληξουριακός – Καλαμάτα      1 - 1
19.11.2017,  |   Πανηλειακός – Αστέρας Αμαλιάδας      1 - 0
19.11.2017,  |   Παναρκαδικός – Αστέρας Βλαχιώτη      1 - 2
19.11.2017,  |   ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνεΐκων      1 - 0


8η αγωνιστική

Match Score
3.12.2017,  |   Αχαϊκή – Τσικλητήρας Πύλου      0 - 1
3.12.2017,  |   Ζάκυνθος – Παλληξουριακός      2 - 0
3.12.2017,  |   Λεωνίδιο – Πανηλειακός      0 - 2
3.12.2017,  |   Καλαμάτα – Παναρκαδικός      0 - 0
3.12.2017,  |   Αστέρας Αμαλιάδας – ΠΑΟ Βάρδας      1 - 0
3.12.2017,  |   Αστέρας Βλαχιώτη – Διαγόρας Βραχνεΐκων      3 - 2


9η αγωνιστική

Match Score
10.12.2017, 15:00  |   Τσικλητήρας Πύλου – Παλληξουριακός      3 - 0
10.12.2017, 15:00  |   Πανηλειακός – Αχαϊκή      1 - 0
10.12.2017, 15:00  |   Παναρκαδικός – Ζάκυνθος      1 - 0
10.12.2017, 15:00  |   ΠΑΟ Βάρδας – Λεωνίδιο      1 - 0
10.12.2017, 15:00  |   Διαγόρας Βραχνεΐκων – Καλαμάτα      0 - 2
10.12.2017, 15:00  |   Αστέρας Βλαχιώτη – Αστέρας Αμαλιάδας      2 - 0


10η αγωνιστική

Match Score
17.12.2017, 15:00  |   Πανηλειακός – Τσικλητήρας Πύλου      1 - 1
17.12.2017, 15:00  |   Παλληξουριακός – Παναρκαδικός      0 - 2
17.12.2017, 15:00  |   Αχαϊκή – ΠΑΟ Βάρδας      0 - 0
17.12.2017, 15:00  |   Ζάκυνθος – Διαγόρας Βραχνεΐκων      5 - 2
17.12.2017, 15:00  |   Λεωνίδιο – Αστέρας Βλαχιώτη      0 - 2
17.12.2017, 15:00  |   Καλαμάτα – Αστέρας Αμαλιάδας      1 - 1


11η αγωνιστική

Match Score
7.01.2018, 15:00  |   Παναρκαδικός – Τσικλητήρας Πύλου      0 - 1
7.01.2018, 15:00  |   ΠΑΟ Βάρδας – Πανηλειακός      1 - 2
7.01.2018, 15:00  |   Διαγόρας Βραχνεΐκων – Παλληξουριακός      1 - 0
7.01.2018, 15:00  |   Αστέρας Βλαχιώτη – Αχαϊκή      3 - 0
7.01.2018, 15:00  |   Αστέρας Αμαλιάδας – Ζάκυνθος      2 - 0
7.01.2018, 15:00  |   Καλαμάτα – Λεωνίδιο      3 - 1