Γ’ Εθνική – 3ος Όμιλος


  • Οδηγίες: Με κλικ σε όσους από τους παρακάτω αγώνες φέρουν σχετικές ενδείξεις, μεταβαίνετε στο σχετικό υλικό:  Ρεπορτάζ, Βίντεο, Συνεντεύξεις, Φωτορεπορταζ.


1η αγωνιστική

Match Score
11.09.2016, 13:00  |   Π.Α.Ο. Βάρδας – Αιολικός Μυτιλήνης     , 1 - 0
11.09.2016, 17:00  |   Δόξα Μεγαλόπολης – Αχαϊκή 2 - 2
11.09.2016, 17:00  |   Παναχαϊκή – Παναργειακός 1 - 0
11.09.2016, 17:00  |   Π.Α.Ο. Λουτρακίου – Α.Ε. Ερμιονίδα 0 - 2
11.09.2016, 17:00  |   Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου – Α.Ο. Ζευγολατιό 0 - 1
11.09.2016, 17:00  |   Φωστήρας Αθηνών – Αστέρας Αμαλιάδας 2 - 0
11.09.2016, 17:00  |   Α.Ο. Χαλκίδα – Παναρκαδικός 0 - 0


2η αγωνιστική

Match Score
18.09.2016, 16:30  |   Αιολικός Μυτιλήνης – Παναχαϊκή 0 - 0
18.09.2016, 16:30  |   Α.Ο. Ζευγολατιό – Δόξα Μεγαλόπολης 1 - 1
18.09.2016, 16:30  |   Α.Ο. Θήβα – Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου 1 - 1
18.09.2016, 16:30  |   Αστέρας Αμαλιάδας – Α.Ο. Χαλκίδα 0 - 0
18.09.2016, 16:30  |   Αχαϊκή – Π.Α.Ο. Βάρδας     , , 1 - 2
18.09.2016, 16:30  |   Παναργειακός – Π.Α.Ο. Λουτρακίου 0 - 2
18.09.2016, 16:30  |   Παναρκαδικός – Α.Ε. Ερμιονίδα 1 - 0


3η αγωνιστική

Match Score
29.09.2016, 15:30  |   Π.Α.Ο. Λουτρακίου – Αιολικός Μυτιλήνης 0 - 0
29.09.2016, 16:30  |   Α.Ε. Ερμιονίδα – Αστέρας Αμαλιάδας 3 - 1
29.09.2016, 16:30  |   Παναρκαδικός – Παναργειακός 1 - 0
29.09.2016, 16:30  |   Παναχαϊκή – Αχαϊκή     , 1 - 0
29.09.2016, 16:30  |   Π.Α.Ο. Βάρδας – Α.Ο. Ζευγολατιό 2 - 0
29.09.2016, 16:30  |   Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου – Δόξα Μεγαλόπολης 3 - 1
29.09.2016, 16:30  |   Φωστήρας Αθηνών – Α.Ο. Θήβα 4 - 0


4η αγωνιστική

Match Score
2.10.2016, 16:00  |   Αιολικός Μυτιλήνης – Παναρκαδικός 2 - 2
2.10.2016, 16:00  |   Α.Ο. Ζευγολατιό – Παναχαϊκή 0 - 2
2.10.2016, 16:00  |   Α.Ο. Θήβα – Α.Ο. Χαλκίδα 1 - 0
2.10.2016, 16:00  |   Αστέρας Αμαλιάδας – Παναργειακός 0 - 1
2.10.2016, 16:00  |   Αχαϊκή – Π.Α.Ο. Λουτρακίου     , 1 - 0
2.10.2016, 16:00  |   Δόξα Μεγαλόπολης – Π.Α.Ο. Βάρδας      1 - 3
2.10.2016, 16:00  |   Φωστήρας Αθηνών – Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου 0 - 0


5η αγωνιστική

Match Score
12.10.2016, 11:00  |   Αστέρας Αμαλιάδας – Αιολικός Μυτιλήνης 0 - 2
12.10.2016, 16:00  |   Παναχαϊκή – Δόξα Μεγαλόπολης 3 - 0
12.10.2016, 16:00  |   Α.Ε. Ερμιονίδα – Α.Ο. Θήβα 1 - 1
12.10.2016, 16:00  |   Παναρκαδικός – Αχαϊκή     , 2 - 0
12.10.2016, 16:00  |   Π.Α.Ο. Λουτρακίου – Α.Ο. Ζευγολατιό 0 - 1
12.10.2016, 16:00  |   Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου – Π.Α.Ο. Βάρδας 0 - 0
12.10.2016, 16:00  |   Α.Ο. Χαλκίδα – Φωστήρας Αθηνών 1 - 1


6η αγωνιστική

Match Score
23.10.2016, 15:00  |   Α.Ο. Ζευγολατιό – Παναρκαδικός 0 - 2
23.10.2016, 15:00  |   Α.Ο. Θήβα – Παναργειακός     , 2 - 2
23.10.2016, 15:00  |   Αχαϊκή – Αστέρας Αμαλιάδας 0 - 3
23.10.2016, 15:00  |   Δόξα Μεγαλόπολης – Π.Α.Ο. Λουτρακίου 3 - 1
23.10.2016, 15:00  |   Π.Α.Ο. Βάρδας – Παναχαϊκή      , , 0 - 1
23.10.2016, 15:00  |   Φωστήρας Αθηνών – Α.Ε. Ερμιονίδα 3 - 1
23.10.2016, 15:00  |   Α.Ο. Χαλκίδα – Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου 2 - 2


7η αγωνιστική

Match Score
30.10.2016, 15:00  |   Αιολικός Μυτιλήνης – Α.Ο. Θήβα 1 - 1
30.10.2016, 15:00  |   Αστέρας Αμαλιάδας – Α.Ο. Ζευγολατιό 1 - 0
30.10.2016, 15:00  |   Α.Ε. Ερμιονίδα – Α.Ο. Χαλκίδα      1 - 0
30.10.2016, 15:00  |   Παναργειακός – Φωστήρας Αθηνών 1 - 0
30.10.2016, 15:00  |   Παναρκαδικός – Δόξα Μεγαλόπολης      0 - 0
30.10.2016, 15:00  |   Π.Α.Ο. Λουτρακίου – Π.Α.Ο. Βάρδας 1 - 0
30.10.2016, 15:00  |   Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου – Παναχαϊκή      , , 0 - 1


8η αγωνιστική

Match Score
6.11.2016, 15:00  |   Α.Ο. Θήβα – Αχαϊκή     , 2 - 0
6.11.2016, 15:00  |   Δόξα Μεγαλόπολης – Αστέρας Αμαλιάδας 2 - 0
6.11.2016, 15:00  |   Α.Ε. Ερμιονίδα – Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου 2 - 1
6.11.2016, 15:00  |   Παναχαϊκή – Π.Α.Ο. Λουτρακίου 2 - 1
6.11.2016, 15:00  |   Π.Α.Ο. Βάρδας – Παναρκαδικός     , , 1 - 0
6.11.2016, 15:00  |   Φωστήρας Αθηνών – Αιολικός Μυτιλήνης 1 - 2
6.11.2016, 15:00  |   Α.Ο. Χαλκίδα – Παναργειακός 2 - 0


9η αγωνιστική

Match Score
23.11.2016, 15:00  |   Αιολικός Μυτιλήνης – Α.Ο. Χαλκίδα 1 - 1
23.11.2016, 15:00  |   Α.Ο. Ζευγολατιό – Α.Ο. Θήβα 1 - 1
23.11.2016, 15:00  |   Αστέρας Αμαλιάδας – Π.Α.Ο. Βάρδας 2 - 1
23.11.2016, 15:00  |   Αχαϊκή – Φωστήρας Αθηνών     , , 0 - 0
23.11.2016, 15:00  |   Παναργειακός – Α.Ε. Ερμιονίδα 0 - 1
23.11.2016, 15:00  |   Παναρκαδικός – Παναχαϊκή      , 1 - 0
23.11.2016, 15:00  |   Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου – Π.Α.Ο. Λουτρακίου 3 - 0


10η αγωνιστική

Match Score
27.11.2016, 13:00  |   Α.Ε. Ερμιονίδα – Αιολικός Μυτιλήνης 0 - 0
27.11.2016, 15:00  |   Δόξα Μεγαλόπολης – Α.Ο. Θήβα      2 - 1
27.11.2016, 15:00  |   Παναργειακός – Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου     , 0 - 1
27.11.2016, 15:00  |   Παναχαϊκή – Αστέρας Αμαλιάδας     , , 6 - 0
27.11.2016, 15:00  |   Π.Α.Ο. Λουτρακίου – Παναρκαδικός 0 - 1
27.11.2016, 15:00  |   Φωστήρας Αθηνών – Α.Ο. Ζευγολατιό 1 - 0
27.11.2016, 15:00  |   Α.Ο. Χαλκίδα – Αχαϊκή     , 2 - 1


11η αγωνιστική

Match Score
4.12.2016, 15:00  |   Αιολικός Μυτιλήνης – Παναργειακός 1 - 0
4.12.2016, 15:00  |   Α.Ο. Ζευγολατιό – Α.Ο. Χαλκίδα 0 - 1
4.12.2016, 15:00  |   Α.Ο. Θήβα – Π.Α.Ο. Βάρδας 0 - 0
4.12.2016, 15:00  |   Αστέρας Αμαλιάδας – Π.Α.Ο. Λουτρακίου 2 - 1
4.12.2016, 15:00  |   Αχαϊκή – Α.Ε. Ερμιονίδα 0 - 0
4.12.2016, 15:00  |   Δόξα Μεγαλόπολης – Φωστήρας Αθηνών      0 - 0
4.12.2016, 15:00  |   Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου – Παναρκαδικός 0 - 0


12η αγωνιστική

Match Score
11.12.2016, 15:00  |   Αιολικός Μυτιλήνης – Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου 2 - 1
11.12.2016, 15:00  |   Α.Ε. Ερμιονίδα – Α.Ο. Ζευγολατιό      2 - 0
11.12.2016, 15:00  |   Παναργειακός – Αχαϊκή     , 0 - 1
11.12.2016, 15:00  |   Παναρκαδικός – Αστέρας Αμαλιάδας      1 - 1
11.12.2016, 15:00  |   Παναχαϊκή – Α.Ο. Θήβα      1 - 0
11.12.2016, 15:00  |   Π.Α.Ο. Βάρδας – Φωστήρας Αθηνών     , , 0 - 0
11.12.2016, 15:00  |   Α.Ο. Χαλκίδα – Δόξα Μεγαλόπολης      2 - 2


13η αγωνιστική

Match Score
18.12.2016, 13:00  |   Αχαϊκή – Αιολικός Μυτιλήνης     , , 3 - 0
18.12.2016, 15:00  |   Α.Ο. Ζευγολατιό – Παναργειακός 1 - 0
18.12.2016, 15:00  |   Α.Ο. Θήβα – Π.Α.Ο. Λουτρακίου     , 3 - 0
18.12.2016, 15:00  |   Δόξα Μεγαλόπολης – Α.Ε. Ερμιονίδα       1 - 2
18.12.2016, 15:00  |   Π.Α.Ο. Βάρδας – Α.Ο. Χαλκίδα     , 2 - 1
18.12.2016, 15:00  |   Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου – Αστέρας Αμαλιάδας 0 - 0
18.12.2016, 15:00  |   Φωστήρας Αθηνών – Παναχαϊκή       0 - 0


14η αγωνιστική

Match Score
8.01.2017, 15:00  |   Αιολικός Μυτιλήνης – Α.Ο. Ζευγολατιό     , 5 - 1
22.01.2017, 15:00  |   Αχαϊκή – Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου -
22.01.2017, 15:00  |   Α.Ε. Ερμιονίδα – Π.Α.Ο. Βάρδας -
22.01.2017, 15:00  |   Παναργειακός – Δόξα Μεγαλόπολης -
22.01.2017, 15:00  |   Παναρκαδικός – Α.Ο. Θήβα -
22.01.2017, 15:00  |   Παναχαϊκή – Α.Ο. Χαλκίδα -
22.01.2017, 15:00  |   Π.Α.Ο. Λουτρακίου – Φωστήρας Αθηνών -


15η αγωνιστική

Match Score
15.01.2017, 15:00  |   Δόξα Μεγαλόπολης – Αιολικός Μυτιλήνης      0 - 0
15.01.2017, 15:00  |   Α.Ο. Ζευγολατιό – Αχαϊκή      0 - 4
15.01.2017, 15:00  |   Παναχαϊκή – Α.Ε. Ερμιονίδα      , 2 - 0
15.01.2017, 15:00  |   Π.Α.Ο. Βάρδας – Παναργειακός     , 7 - 0
15.01.2017, 15:00  |   Φωστήρας Αθηνών – Παναρκαδικός 1 - 0
15.01.2017, 15:00  |   Α.Ο. Χαλκίδα – Π.Α.Ο. Λουτρακίου 1 - 0
15.01.2017, 15:00  |   Α.Ο. Θήβα – Αστέρας Αμαλιάδας -


16η αγωνιστική

Match Score
22.01.2017, 15:00  |   Αιολικός Μυτιλήνης – Π.Α.Ο. Βάρδας -
22.01.2017, 15:00  |   Α.Ο. Ζευγολατιό – Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου -
22.01.2017, 15:00  |   Αστέρας Αμαλιάδας – Φωστήρας Αθηνών -
22.01.2017, 15:00  |   Αχαϊκή – Δόξα Μεγαλόπολης -
22.01.2017, 15:00  |   Α.Ε. Ερμιονίδα – Π.Α.Ο. Λουτρακίου -
22.01.2017, 15:00  |   Παναργειακός – Παναχαϊκή -
22.01.2017, 15:00  |   Παναρκαδικός – Α.Ο. Χαλκίδα -


17η αγωνιστική

Match Score
29.01.2017, 15:00  |   Δόξα Μεγαλόπολης – Α.Ο. Ζευγολατιό -
29.01.2017, 15:00  |   Α.Ε. Ερμιονίδα – Παναρκαδικός -
29.01.2017, 15:00  |   Παναχαϊκή – Αιολικός Μυτιλήνης -
29.01.2017, 15:00  |   Π.Α.Ο. Βάρδας – Αχαϊκή -
29.01.2017, 15:00  |   Π.Α.Ο. Λουτρακίου – Παναργειακός -
29.01.2017, 15:00  |   Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου – Α.Ο. Θήβα -
29.01.2017, 15:00  |   Α.Ο. Χαλκίδα – Αστέρας Αμαλιάδας -


18η αγωνιστική

Match Score
5.02.2017, 15:00  |   Αιολικός Μυτιλήνης – Π.Α.Ο. Λουτρακίου -
5.02.2017, 15:00  |   Α.Ο. Ζευγολατιό – Π.Α.Ο. Βάρδας -
5.02.2017, 15:00  |   Α.Ο. Θήβα – Φωστήρας Αθηνών -
5.02.2017, 15:00  |   Αστέρας Αμαλιάδας – Α.Ε. Ερμιονίδα -
5.02.2017, 15:00  |   Αχαϊκή – Παναχαϊκή -
5.02.2017, 15:00  |   Δόξα Μεγαλόπολης – Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου -
5.02.2017, 15:00  |   Παναργειακός – Παναρκαδικός -


19η αγωνιστική

Match Score
12.02.2017, 15:00  |   Παναργειακός – Αστέρας Αμαλιάδας -
12.02.2017, 15:00  |   Παναρκαδικός – Αιολικός Μυτιλήνης -
12.02.2017, 15:00  |   Παναχαϊκή – Α.Ο. Ζευγολατιό -
12.02.2017, 15:00  |   Π.Α.Ο. Βάρδας – Δόξα Μεγαλόπολης -
12.02.2017, 15:00  |   Π.Α.Ο. Λουτρακίου – Αχαϊκή -
12.02.2017, 15:00  |   Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου – Φωστήρας Αθηνών -
12.02.2017, 15:00  |   Α.Ο. Χαλκίδα – Α.Ο. Θήβα -


20η αγωνιστική

Match Score
19.02.2017, 15:00  |   Αιολικός Μυτιλήνης – Αστέρας Αμαλιάδας -
19.02.2017, 15:00  |   Α.Ο. Ζευγολατιό – Π.Α.Ο. Λουτρακίου -
19.02.2017, 15:00  |   Α.Ο. Θήβα – Α.Ε. Ερμιονίδα -
19.02.2017, 15:00  |   Αχαϊκή – Παναρκαδικός -
19.02.2017, 15:00  |   Δόξα Μεγαλόπολης – Παναχαϊκή -
19.02.2017, 15:00  |   Π.Α.Ο. Βάρδας – Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου -
19.02.2017, 15:00  |   Φωστήρας Αθηνών – Α.Ο. Χαλκίδα -


21η αγωνιστική

Match Score
5.03.2017, 15:00  |   Αστέρας Αμαλιάδας – Αχαϊκή -
5.03.2017, 15:00  |   Α.Ε. Ερμιονίδα – Φωστήρας Αθηνών -
5.03.2017, 15:00  |   Παναργειακός – Α.Ο. Θήβα -
5.03.2017, 15:00  |   Παναρκαδικός – Α.Ο. Ζευγολατιό -
5.03.2017, 15:00  |   Παναχαϊκή – Π.Α.Ο. Βάρδας -
5.03.2017, 15:00  |   Π.Α.Ο. Λουτρακίου – Δόξα Μεγαλόπολης -
5.03.2017, 15:00  |   Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου – Α.Ο. Χαλκίδα -


22η αγωνιστική

Match Score
12.03.2017, 15:00  |   Α.Ο. Ζευγολατιό – Αστέρας Αμαλιάδας -
12.03.2017, 15:00  |   Α.Ο. Θήβα – Αιολικός Μυτιλήνης -
12.03.2017, 15:00  |   Δόξα Μεγαλόπολης – Παναρκαδικός -
12.03.2017, 15:00  |   Παναχαϊκή – Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου -
12.03.2017, 15:00  |   Π.Α.Ο. Βάρδας – Π.Α.Ο. Λουτρακίου -
12.03.2017, 15:00  |   Φωστήρας Αθηνών – Παναργειακός -
12.03.2017, 15:00  |   Α.Ο. Χαλκίδα – Α.Ε. Ερμιονίδα -


23η αγωνιστική

Match Score
19.03.2017, 15:00  |   Αιολικός Μυτιλήνης – Φωστήρας Αθηνών -
19.03.2017, 15:00  |   Αστέρας Αμαλιάδας – Δόξα Μεγαλόπολης -
19.03.2017, 15:00  |   Αχαϊκή – Α.Ο. Θήβα -
19.03.2017, 15:00  |   Παναργειακός – Α.Ο. Χαλκίδα -
19.03.2017, 15:00  |   Παναρκαδικός – Π.Α.Ο. Βάρδας -
19.03.2017, 15:00  |   Π.Α.Ο. Λουτρακίου – Παναχαϊκή -
19.03.2017, 15:00  |   Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου – Α.Ε. Ερμιονίδα -


24η αγωνιστική

Match Score
2.04.2017, 16:00  |   Α.Ο. Θήβα – Α.Ο. Ζευγολατιό -
2.04.2017, 16:00  |   Α.Ε. Ερμιονίδα – Παναργειακός -
2.04.2017, 16:00  |   Παναχαϊκή – Παναρκαδικός -
2.04.2017, 16:00  |   Π.Α.Ο. Βάρδας – Αστέρας Αμαλιάδας -
2.04.2017, 16:00  |   Π.Α.Ο. Λουτρακίου – Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου -
2.04.2017, 16:00  |   Φωστήρας Αθηνών – Αχαϊκή -
2.04.2017, 16:00  |   Α.Ο. Χαλκίδα – Αιολικός Μυτιλήνης -


25η αγωνιστική

Match Score
9.04.2017, 14:00  |   Αστέρας Αμαλιάδας – Παναχαϊκή -
9.04.2017, 16:00  |   Αιολικός Μυτιλήνης – Α.Ε. Ερμιονίδα -
9.04.2017, 16:00  |   Α.Ο. Ζευγολατιό – Φωστήρας Αθηνών -
9.04.2017, 16:00  |   Α.Ο. Θήβα – Δόξα Μεγαλόπολης -
9.04.2017, 16:00  |   Αχαϊκή – Α.Ο. Χαλκίδα -
9.04.2017, 16:00  |   Παναρκαδικός – Π.Α.Ο. Λουτρακίου -
9.04.2017, 16:00  |   Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου – Παναργειακός -


26η αγωνιστική

Match Score
23.04.2017, 16:30  |   Α.Ε. Ερμιονίδα – Αχαϊκή -
23.04.2017, 16:30  |   Παναργειακός – Αιολικός Μυτιλήνης -
23.04.2017, 16:30  |   Παναρκαδικός – Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου -
23.04.2017, 16:30  |   Π.Α.Ο. Βάρδας – Α.Ο. Θήβα -
23.04.2017, 16:30  |   Π.Α.Ο. Λουτρακίου – Αστέρας Αμαλιάδας -
23.04.2017, 16:30  |   Φωστήρας Αθηνών – Δόξα Μεγαλόπολης -
23.04.2017, 16:30  |   Α.Ο. Χαλκίδα – Α.Ο. Ζευγολατιό -


27η αγωνιστική

Match Score
30.04.2017, 17:00  |   Α.Ο. Ζευγολατιό – Α.Ε. Ερμιονίδα -
30.04.2017, 17:00  |   Α.Ο. Θήβα – Παναχαϊκή -
30.04.2017, 17:00  |   Αστέρας Αμαλιάδας – Παναρκαδικός -
30.04.2017, 17:00  |   Αχαϊκή – Παναργειακός -
30.04.2017, 17:00  |   Δόξα Μεγαλόπολης – Α.Ο. Χαλκίδα -
30.04.2017, 17:00  |   Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου – Αιολικός Μυτιλήνης -
30.04.2017, 17:00  |   Φωστήρας Αθηνών – Π.Α.Ο. Βάρδας -


28η αγωνιστική

Match Score
7.05.2017, 17:00  |   Αιολικός Μυτιλήνης – Αχαϊκή -
7.05.2017, 17:00  |   Αστέρας Αμαλιάδας – Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου -
7.05.2017, 17:00  |   Α.Ε. Ερμιονίδα – Δόξα Μεγαλόπολης -
7.05.2017, 17:00  |   Παναργειακός – Α.Ο. Ζευγολατιό -
7.05.2017, 17:00  |   Παναχαϊκή – Φωστήρας Αθηνών -
7.05.2017, 17:00  |   Π.Α.Ο. Λουτρακίου – Α.Ο. Θήβα -
7.05.2017, 17:00  |   Α.Ο. Χαλκίδα – Π.Α.Ο. Βάρδας -


29η αγωνιστική

Match Score
14.05.2017, 17:00  |   Α.Ο. Ζευγολατιό – Αιολικός Μυτιλήνης -
14.05.2017, 17:00  |   Α.Ο. Θήβα – Παναρκαδικός -
14.05.2017, 17:00  |   Δόξα Μεγαλόπολης – Παναργειακός -
14.05.2017, 17:00  |   Π.Α.Ο. Βάρδας – Α.Ε. Ερμιονίδα -
14.05.2017, 17:00  |   Α.Ο. Τσικλητήρας Πύλου – Αχαϊκή -
14.05.2017, 17:00  |   Φωστήρας Αθηνών – Π.Α.Ο. Λουτρακίου -
14.05.2017, 17:00  |   Α.Ο. Χαλκίδα – Παναχαϊκή -


30η αγωνιστική

Match Score
21.05.2017, 17:00  |   Αιολικός Μυτιλήνης – Δόξα Μεγαλόπολης -
21.05.2017, 17:00  |   Αστέρας Αμαλιάδας – Α.Ο. Θήβα -
21.05.2017, 17:00  |   Αχαϊκή – Α.Ο. Ζευγολατιό -
21.05.2017, 17:00  |   Α.Ε. Ερμιονίδα – Παναχαϊκή -
21.05.2017, 17:00  |   Παναργειακός – Π.Α.Ο. Βάρδας -
21.05.2017, 17:00  |   Παναρκαδικός – Φωστήρας Αθηνών -
21.05.2017, 17:00  |   Π.Α.Ο. Λουτρακίου – Α.Ο. Χαλκίδα -