Οι όμιλοι και το πρόγραμμα της Γ’ Εθνικής 2018-2019


Όλοι οι όμιλοι και το πρόγραμμα των αγωνιστικών υποχρεώσεων των ομάδων για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019.

Η πρώτη σέντρα για το νέο πρωτάθλημα θα πραγματοποιηθεί στις 30 Σεπτεμβρίου με ώρα έναρξης στις 16:00, ενώ η τελευταία αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 14 Απριλίου επίσης στις 16:00.

Ακόμα έχει αποφασιστεί στις 10 Μαρτίου να υπάρχει ρεπό για όλες τις ομάδες. Όλες οι αγωνιστικές θα γίνουν Κυριακή με εξαίρεση την 5η η οποία έχει προγραμματιστεί για το Σάββατο στις 27 Οκτωβρίου, λόγο της 28ης Οκτωβρίου.

1ος όμιλος 

Εθνικός Αλεξανδρούπολης
ΠΑΟΚ Κοσμίου
Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης
Ασπίδα Ξάνθης
Καβάλα
Νέστος Χρυσούπολης
Αετός Ορφανού
Κεραυνός Πέρνης
Πανσερραϊκός
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΕ Καλαμπακίου
Αλέξανδρος Κιλκίς

1η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα
Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Κεραυνός Πέρνης – Ασπίδα Ξάνθης
Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Νέστος Χρυσούπολης
Πανσερραϊκός – Α.Ε. Καλαμπακίου

2η αγωνιστική
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Απόλλων Παραλιμνίου
Καβάλα – Κεραυνός Πέρνης
ΠΑΟ Κοσμίου – Αετός Ορφανού
Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου

3η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Κεραυνός Πέρνης
Αετός Ορφανού – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Άρης Αβάτου – Καβάλα
Αλέξανδρος Κιλκίς – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης
Α.Ε. Καλαμπακίου – Ορφέας Ξάνθης
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

4η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου
Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αλέξανδρος Κιλκίς
Καβάλα – Πανσερραϊκός
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Α.Ε. Καλαμπακίου
Ασπίδα Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

5η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου
Αλέξανδρος Κιλκίς – Αετός Ορφανού
Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης
Α.Ε. Καλαμπακίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Ορφέας Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης

6η αγωνιστική
Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός
Αετός Ορφανού – Α.Ε. Καλαμπακίου
Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης

7η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός
Α.Ε. Καλαμπακίου – Αλέξανδρος Κιλκίς
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αετός Ορφανού
Ορφέας Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης
Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Καβάλα

8η αγωνιστική
Α.Ε. Καλαμπακίου – Απόλλων Παραλιμνίου
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης
Αετός Ορφανού – Ασπίδα Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Καβάλα

9η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου
Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός
Ασπίδα Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Άρης Αβάτου
Καβάλα – Αετός Ορφανού
Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

10η αγωνιστική
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης
Α.Ε. Καλαμπακίου – Ασπίδα Ξάνθης
Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Αλέξανδρος Κιλκίς – Καβάλα
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης

11η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης
Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Νέστος Χρυσούπολης
Καβάλα – Α.Ε. Καλαμπακίου
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός
Κεραυνός Πέρνης – Αλέξανδρος Κιλκίς
Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού

12η αγωνιστική
Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Α.Ε. Καλαμπακίου – Κεραυνός Πέρνης
Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού
Αλέξανδρος Κιλκίς – Άρης Αβάτου

13η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Καβάλα – Ασπίδα Ξάνθης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου – Α.Ε. Καλαμπακίου
Πανσερραϊκός – Αλέξανδρος Κιλκίς

2ος όμιλος

Άρης Παλαιοχωρίου
Μακεδονικός
Αλμωπός Αριδαίας
Εδεσσαϊκός
Πιερικός
Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά
Βέροια
ΠΑΟ Κουφαλίων
Ολυμπιακός Κυμίνων
ΠΟ Τριγλίας
ΑΣ Γιαννιτσά
Νίκη Αγκαθιάς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Μελιτέας Μελίτης
Ερμής Αμυνταίου

1η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Τριγλίας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ερμής Αμυνταίου
Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς
Βέροια – ΑΣ Γιαννιτσά
Ολυμπιακός Κυμίνων – Εδεσσαϊκός
Μελιτέας Μελίτης – Αγροτικός Αστέρας

2η αγωνιστική
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟ Κουφαλίων
ΠΟ Τριγλίας – Αλμωπός Αριδαίας
Ερμής Αμυνταίου – Άρης Παλαιοχωρίου
Μακεδονικός – Βέροια
Νίκη Αγκαθιάς – Ολυμπιακός Κυμίνων
ΑΣ Γιαννιτσά – Μελιτέας Μελίτης
Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας

3η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αλμωπός Αριδαίας
Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΠΕ Λαγκαδά
Βέροια – ΠΟ Τριγλίας
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ερμής Αμυνταίου
Μελιτέας Μελίτης – Μακεδονικός
Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς
Εδεσσαϊκός – ΑΣ Γιαννιτσά

4η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Αλμωπός Αριδαίας – Βέροια
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ολυμπιακός Κυμίνων
ΠΟ Τριγλίας – Μελιτέας Μελίτης
Ερμής Αμυνταίου – Αγροτικός Αστέρας
Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός
Νίκη Αγκαθιάς – ΑΣ Γιαννιτσά

5η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Βέροια
Ολυμπιακός Κυμίνων – Άρης Παλαιοχωρίου
Μελιτέας Μελίτης – Αλμωπός Αριδαίας
Αγροτικός Αστέρας – ΑΠΕ Λαγκαδά
Εδεσσαϊκός – ΠΟ Τριγλίας
ΑΣ Γιαννιτσά – Ερμής Αμυνταίου
Νίκη Αγκαθιάς – Μακεδονικός

6η αγωνιστική
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων
Βέροια – Μελιτέας Μελίτης
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Γιαννιτσά
ΠΟ Τριγλίας – Νίκη Αγκαθιάς
Ερμής Αμυνταίου – Μακεδονικός

7η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Μελιτέας Μελίτης
Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Εδεσσαϊκός – Βέροια
ΑΣ Γιαννιτσά – Άρης Παλαιοχωρίου
Νίκη Αγκαθιάς – Αλμωπός Αριδαίας
Μακεδονικός – ΑΠΕ Λαγκαδά
Ερμής Αμυνταίου – ΠΟ Τριγλίας

8η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων
Μελιτέας Μελίτης – Εδεσσαϊκός
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΣ Γιαννιτσά
Βέροια – Νίκη Αγκαθιάς
Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός
Αλμωπός Αριδαίας – Ερμής Αμυνταίου
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΟ Τριγλίας

9η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός
ΑΣ Γιαννιτσά – Αγροτικός Αστέρας
Νίκη Αγκαθιάς – Μελιτέας Μελίτης
Μακεδονικός – Ολυμπιακός Κυμίνων
Ερμής Αμυνταίου – Βέροια
ΠΟ Τριγλίας – Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΠΕ Λαγκαδά

10η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΑΟ Κουφαλίων
Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός
Μελιτέας Μελίτης – Ερμής Αμυνταίου
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Τριγλίας
Βέροια – ΑΠΕ Λαγκαδά
Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας

11η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Νίκη Αγκαθιάς
Μακεδονικός – ΑΣ Γιαννιτσά
Ερμής Αμυνταίου – Εδεσσαϊκός
ΠΟ Τριγλίας – Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Μελιτέας Μελίτης
Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Βέροια – Άρης Παλαιοχωρίου

12η αγωνιστική
Μακεδονικός – ΠΑΟ Κουφαλίων
Νίκη Αγκαθιάς – Ερμής Αμυνταίου
ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΟ Τριγλίας
Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά
Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας
Μελιτέας Μελίτης – Άρης Παλαιοχωρίου
Ολυμπιακός Κυμίνων – Βέροια

13η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ερμής Αμυνταίου
ΠΟ Τριγλίας – Μακεδονικός
ΑΠΕ Λαγκαδά – Νίκη Αγκαθιάς
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΣ Γιαννιτσά
Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός
Βέροια – Αγροτικός Αστέρας
Μελιτέας Μελίτης – Ολυμπιακός Κυμίνων

3ος όμιλος

Τηλυκράτης Λευκάδας
Μακεδονικός Φούφα
Θεσπρωτός
ΑΕ Λευκίμμης
Δόξα Κρανούλας
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Θρίαμβος Σερβανιών
Μακεδονικός Σιάτιστας
Γρεβενά Αεράτα
Σούλι Παραμυθιάς
ΑΟ Φλωριάδας
Κρόνος Αργυράδων
Αχέρων Καναλακίου
Ναυπακτιακός Αστέρας

1η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – Τηλυκράτης
Θεσπρωτός – Κρόνος Αργυράδων
ΑΟ Φλωριάδας – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Αχέρων Καναλακίου – Θρίαμβος Σερβανιών
Γρεβενά Αεράτα – Σούλι Παραμυθιάς
Μακεδονικός Σιάτιστας – Ναυπακτιακός
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

2η Αγωνιστική 
ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Φούφα
Τηλυκράτης – Θεσπρωτός
Κρόνος Αργυράδων – Αχέρων Καναλακίου
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Γρεβενά Αεράτα
Θρίαμβος Σερβανιών – Μακεδονικός Σιάτιστας
Σούλι Παραμυθιάς – Ναυπακτιακός
Ρεπό: ΑΟ Φλωριάδας

3η Αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός
ΑΟ Φλωριάδας – ΑΕ Λευκίμμης
Αχέρων Καναλακίου – Τηλυκράτης
Μακεδονικός Σιάτιστας – Κρόνος Αργυράδων
Ναυπακτιακός – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Σούλι Παραμυθιάς – Θρίαμβος Σερβανιών
Ρεπό: Γρεβενά Αεράτα

4η Αγωνιστική
ΑΟ Φλωριάδας – Μακεδονικός Φούφα
Θεσπρωτός – Αχέρων Καναλακίου
ΑΕ Λευκίμμης – Γρεβενά Αεράτα
Τηλυκράτης – Μακεδονικός Σιάτιστας
Κρόνος Αργυράδων – Σούλι Παραμυθιάς
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θρίαμβος Σερβανιών
Ρεπό: Ναυπακτιακός

5η Αγωνιστική 
Μακεδονικός Φούφα – Αχέρων Καναλακίου
Γρεβενά Αεράτα – ΑΟ Φλωριάδας
Μακεδονικός Σιάτιστας – Θεσπρωτός
Ναυπακτιακός – ΑΕ Λευκίμμης
Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Κρόνος Αργυράδων
Ρεπό: Θρίαμβος Σερβανιών

6η Αγωνιστική
Γρεβενά Αεράτα – Μακεδονικός Φούφα
Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Σιάτιστας
ΑΟ Φλωριάδας – Ναυπακτιακός
Θεσπρωτός – Σούλι Παραμυθιάς
ΑΕ Λευκίμμης – Θρίαμβος Σερβανιών
Τηλυκράτης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Ρεπό: Κρόνος Αργυράδων

7η Αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – Μακεδονικός Σιάτιστας
Ναυπακτιακός – Γρεβενά Αεράτα
Σούλι Παραμυθιάς – Αχέρων Καναλακίου
Θρίαμβος Σερβανιών – ΑΟ Φλωριάδας
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θεσπρωτός
Κρόνος Αργυράδων – ΑΕ Λευκίμμης
Ρεπό: Τηλυκράτης

8η Αγωνιστική
Ναυπακτιακός – Μακεδονικός Φούφα
Μακεδονικός Σιάτιστας – Σούλι Παραμυθιάς
Γρεβενά Αεράτα – Θρίαμβος Σερβανιών
Αχέρων Καναλακίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
ΑΟ Φλωριάδας – Κρόνος Αργυράδων
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης
Ρεπό: Θεσπρωτός

9η Αγωνιστική 
Μακεδονικός Φούφα – Σούλι Παραμυθιάς
Θρίαμβος Σερβανιών – Ναυπακτιακός
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Μακεδονικός Σιάτιστας
Κρόνος Αργυράδων – Γρεβενά Αεράτα
Τηλυκράτης – ΑΟ Φλωριάδας
Θεσπρωτός – ΑΕ Λευκίμμης
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

10η Αγωνιστική 
Θρίαμβος Σερβανιών – Μακεδονικός Φούφα
Σούλι Παραμυθιάς – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Ναυπακτιακός – Κρόνος Αργυράδων
Γρεβενά Αεράτα – Τηλυκράτης
Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης
ΑΟ Φλωριάδας – Θεσπρωτός
Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστας

11η Αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Κρόνος Αργυράδων – Θρίαμβος Σερβανιών
Τηλυκράτης – Ναυπακτιακός
ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Σιάτιστας
Θεσπρωτός – Γρεβενά Αεράτα
Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Φλωριάδας
Ρεπό: Σούλι Παραμυθιάς

12η Αγωνιστική
Κρόνος Αργυράδων – Μακεδονικός Φούφα
Θρίαμβος Σερβανιών – Τηλυκράτης
Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Λευκίμμης
Ναυπακτιακός – Θεσπρωτός
Μακεδονικός Σιάτιστας – ΑΟ Φλωριάδας
Γρεβενά Αεράτα – Αχέρων Καναλακίου
Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

13η αγωνιστική
Τηλυκράτης – Κρόνος Αργυράδων
ΑΕ Λευκίμμης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Θεσπρωτός – Θρίαμβος Σερβιανών
ΑΟ Φλωριάδας – Σούλι Παραμυθιάς
Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός
Μακεδονικός Σιάτιστας – Γρεβενά Αεράτα
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

4ος όμιλος

Πιερικός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Νίκη Βόλου
Αστέρας Ιτέας
ΓΣ Αλμυρού
Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Σελλάνων
Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΣ Μετέωρα
Θησέας Αγριάς
Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Μακρυχωρίου
Φωκικός
ΑΟ Στυλίδας

1η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων – ΑΟ Στυλίδας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Φωκικός
Νίκη Βόλου – Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρού – Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Μακρυχωρίου – Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας – ΑΣ Μετέωρα

2η αγωνιστική
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Σελλάνων
ΑΟ Στυλίδας – Νίκη Βόλου
Φωκικός – ΓΣ Αλμυρού
Θησέας Αγριάς – Απόλλων Μακρυχωρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πιερικός – Αστέρας Ιτέας
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΣ Μετέωρα

3η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου
ΓΣ Αλμυρού – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΟ Στυλίδας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός
Αστέρας Ιτέας – Θησέας Αγριάς
ΑΣ Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου -Πιερικός

4η αγωνιστική
ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Σελλάνων
Νίκη Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΟ Στυλίδας – Αστέρας Ιτέας
Φωκικός – ΑΣ Μετέωρα
Θησέας Αγριάς – Ολυμπιακός Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός

5η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων – Απόλλων Μακρυχωρίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΓΣ Αλμυρού
Αστέρας Ιτέας – Νίκη Βόλου
ΑΣ Μετέωρα -Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Ολυμπιακός Βόλου -ΑΟ Στυλίδας
Πιερικός – Φωκικός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Θησέας Αγριάς

6η αγωνιστική
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας
ΓΣ Αλμυρού – ΑΣ Μετέωρα
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πιερικός
ΑΟ Στυλίδας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Φωκικός – Θησέας Αγριάς

7η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων – Αστέρας Ιτέας
ΑΣ Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου
Πιερικός – ΓΣ Αλμυρού
Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου
Θησέας Αγριάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Φωκικός – ΑΟ Στυλίδας

8η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων
Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΓΣ Αλμυρού – Θησέας Αγριάς
Νίκη Βόλου – Φωκικός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Στυλίδας

9η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός – ΑΣ Μετέωρα
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αστέρας Ιτέας
Θησέας Αγριάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Φωκικός – Απόλλων Μακρυχωρίου
ΑΟ Στυλίδας – ΓΣ Αλμυρού
Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

10η αγωνιστική
Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων
Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΣ Μετέωρα – Θησέας Αγριάς
Αστέρας Ιτέας – Φωκικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Στυλίδας
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΓΣ Αλμυρού – Νίκη Βόλου

11η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας
Θησέας Αγριάς – Πιερικός
Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Στυλίδας – ΑΣ Μετέωρα
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αστέρας Ιτέας
Νίκη Βόλου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Απόλλων Μακρυχωρίου – ΓΣ Αλμυρού

12η αγωνιστική
Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων
Αναγέννηση Καρδίτσας – Φωκικός
Πιερικός – ΑΟ Στυλίδας
Ολυμπιακός Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΣ Μετέωρα – Νίκη Βόλου
Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρού
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Απόλλων Μακρυχωρίου

13η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων – Φωκικός
ΑΟ Στυλίδας – Θησέας Αγριάς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου – Πιερικός
ΓΣ Αλμυρού – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΣ Μετέωρα
Αστέρας Ιτέας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

5ος όμιλος

Εθνικός Πειραιώς
Προοδευτική
Κερατσίνι
Ιωνικός
Ατρόμητος Πειραιά
Αμπελακιακός
ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΕ Νεάπολης
Ατσαλένιος
Γιούχτας
ΑΟ Επισκοπής
ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

1η αγωνιστική
Ατρόμητος Πειραιά – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας
Εθνικός – Προοδευτική
Ιωνικός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Επισκοπής – ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ατσαλένιος
Ρεπό: Αμπελακιακός

2η αγωνιστική
Αμπελακιακός – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας – Ιωνικός
Προοδευτική – ΑΟ Επισκοπής
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΟΦ Ιεράπετρας – Ατσαλένιος
Ρεπό: Εθνικός

3η αγωνιστική
Ατρόμητος Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης
Εθνικός – Αμπελακιακός
Ιωνικός – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΟ Παλαιόχωρας – Γιούχτας
Ατσαλένιος – Προοδευτική
ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: ΑΟ Επισκοπής

4η αγωνιστική
Εθνικός – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕ Νεάπολης – Ιωνικός
Αμπελακιακός – ΑΟ Επισκοπής
ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΟ Παλαιόχωρας
Γιούχτας – ΟΦ Ιεράπετρας
Προοδευτική – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: Ατσαλένιος

5η αγωνιστική
Ατρόμητος Πειραιά – Ιωνικός
ΑΟ Επισκοπής – Εθνικός
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕ Νεάπολης
Ατσαλένιος – Αμπελακιακός
ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΠΟ Κερατσίνι
Προοδευτική – Γιούχτας
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

6η αγωνιστική
ΑΟ Επισκοπής – Ατρόμητος Πειραιά
Ιωνικός – ΑΟ Παλαιόχωρας
Εθνικός – Ατσαλένιος
ΑΕ Νεάπολης – ΟΦ Ιεράπετρας
Αμπελακιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΠΟ Κερατσίνι – Προοδευτική
Ρεπό: Γιούχτας

7η αγωνιστική
Ατρόμητος Πειραιά – ΑΟ Παλαιόχωρας
Ατσαλένιος – ΑΟ Επισκοπής
ΟΦ Ιεράπετρας – Ιωνικός
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Εθνικός
Προοδευτική – ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας – Αμπελακιακός
Ρεπό: ΑΠΟ Κερατσίνι

8η αγωνιστική
Ατσαλένιος – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΟ Επισκοπής – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ιωνικός – Προοδευτική
Εθνικός – Γιούχτας
Αμπελακιακός – ΑΠΟ Κερατσίνι
Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

9η αγωνιστική
Ατρόμητος Πειραιά – ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος
Προοδευτική – ΑΟ Παλαιόχωρας
Γιούχτας – ΑΟ Επισκοπής
ΑΠΟ Κερατσίνι – Εθνικός
ΑΕ Νεάπολης – Αμπελακιακός
Ρεπό: Ιωνικός

10η αγωνιστική
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά
ΟΦ Ιεράπετρας – Προοδευτική
Ατσαλένιος – Γιούχτας
ΑΟ Επισκοπής – ΑΠΟ Κερατσίνι
Ιωνικός – Αμπελακιακός
Εθνικός – ΑΕ Νεάπολης
Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας

11η αγωνιστική
Ατρόμητος Πειραιά – Προοδευτική
Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΠΟ Κερατσίνι – Ατσαλένιος
Αμπελακιακός – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Νεάπολης – ΑΟ Επισκοπής
Ιωνικός – Εθνικός
Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

12η αγωνιστική
Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΟΦ Ιεράπετρας – Αμπελακιακός
Ατσαλένιος – ΑΕ Νεάπολης
ΑΟ Παλαιόχωρας – Εθνικός
ΑΟ Επισκοπής – Ιωνικός
Ρεπό: Προοδευτική

13η αγωνιστική
ΑΠΟ Κερατσίνι – Γιούχτας
Αμπελακιακός – Προοδευτική
ΑΕ Νεάπολης – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Εθνικός – ΟΦ Ιεράπετρας
Ιωνικός – Ατσαλένιος
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΟ Επισκοπής
Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

6ος όμιλος

Αιγάλεω
Ηλυσιακός
Άγιος Ιερόθεος
Άγιοι Ανάργυροι
Χαραυγιακός
Καλλιθέα
ΑΟ Χαλκίς
Απόλλων Ερέτριας
ΠΑΣ Κόρινθος
Πανθηραϊκός
Θύελλα Καμαρίου
Αιολικός

1η αγωνιστική
Χαραυγιακός – Αιολικός
Θύελλα Καμαρίου – Αιγάλεω
Καλλιθέα – ΑΟ Χαλκίς
Απόλλων Ερέτριας – Ηλυσιακός
ΠΑΣ Κόρινθος – Πανθηραϊκός
Άγιοι Ανάργυροι – Άγιος Ιερόθεος

2η αγωνιστική
Θύελλα Καμαρίου – Χαραυγιακός
Αιολικός – Καλλιθέα
Αιγάλεω – Απόλλων Ερέτριας
ΑΟ Χαλκίς – ΠΑΣ Κόρινθος
Ηλυσιακός – Άγιοι Ανάργυροι
Άγιος Ιερόθεος – Πανθηραϊκός

3η αγωνιστική
Χαραυγιακός – Καλλιθέα
Απόλλων Ερέτριας – Θύελλα Καμαρίου
ΠΑΣ Κόρινθος – Αιολικός
Άγιοι Ανάργυροι – Αιγάλεω
Άγιος Ιερόθεος – ΑΟ Χαλκίς
Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός

4η αγωνιστική
Απόλλων Ερέτριας – Χαραυγιακός
Καλλιθέα – ΠΑΣ Κόρινθος
Θύελλα Καμαρίου – Άγιοι Ανάργυροι
Αιολικός – Άγιος Ιερόθεος
Αιγάλεω – Πανθηραϊκός
Ηλυσιακός – ΑΟ Χαλκίς

5η αγωνιστική
Χαραυγιακός – ΠΑΣ Κόρινθος
Άγιοι Ανάργυροι – Απόλλων Ερέτριας
Άγιος Ιερόθεος – Καλλιθέα
Πανθηραϊκός – Θύελλα Καμαρίου
Ηλυσιακός – Αιολικός
ΑΟ Χαλκίς – Αιγάλεω

6η αγωνιστική
Άγιοι Ανάργυροι – Χαραυγιακός
ΠΑΣ Κόρινθος – Άγιος Ιερόθεος
Απόλλων Ερέτριας – Πανθηραϊκός
Καλλιθέα – Ηλυσιακός
Θύελλα Καμαρίου – ΑΟ Χαλκίς
Αιολικός – Αιγάλεω

7η αγωνιστική
Χαραυγιακός – Άγιος Ιερόθεος
Πανθηραϊκός – Άγιοι Ανάργυροι
Ηλυσιακός – ΠΑΣ Κόρινθος
ΑΟ Χαλκίς – Απόλλων Ερέτριας
Αιγάλεω – Καλλιθέα
Αιολικός – Θύελλα Καμαρίου

8η αγωνιστική
Πανθηραϊκός – Χαραυγιακός
Άγιος Ιερόθεος – Ηλυσιακός
Άγιοι Ανάργυροι – ΑΟ Χαλκίς
ΠΑΣ Κόρινθος – Αιγάλεω
Απόλλων Ερέτριας – Αιολικός
Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου

9η αγωνιστική
Χαραυγιακός – Ηλυσιακός
ΑΟ Χαλκίς – Πανθηραϊκός
Αιγάλεω – Άγιος Ιερόθεος
Αιολικός – Άγιοι Ανάργυροι
Θύελλα Καμαρίου – ΠΑΣ Κόρινθος
Καλλιθέα – Απόλλων Ερέτριας

10η αγωνιστική
ΑΟ Χαλκίς – Χαραυγιακός
Ηλυσιακός – Αιγάλεω
Πανθηραϊκός – Αιολικός
Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Καμαρίου
Άγιοι Ανάργυροι – Καλλιθέα
ΠΑΣ Κόρινθος – Απόλλων Ερέτριας

11η αγωνιστική
Αιγάλεω – Χαραυγιακός
Αιολικός – ΑΟ Χαλκίς
Θύελλα Καμαρίου – Ηλυσιακός
Καλλιθέα – Πανθηραϊκός
Απόλλων Ερέτριας – Άγιος Ιερόθεος
ΠΑΣ Κόρινθος – Άγιοι Ανάργυροι

7ος όμιλος

ΑΟ Εικοσιμίας
ΑΟ Κατασταρίου
Καλαμάτα
Πάμισος
Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΕ Πελλάνας
Παναρκαδικός
Ερμιονίδα
Παναργειακός
Ένωση Λέρνας
Ασπρόπυργος
Μανδραϊκός
Αμβρυσσέας Διστόμου
ΑΟ Υπάτου

1η αγωνιστική
ΑΕ Ερμιονίδας-Παναρκαδικός
Μανδραϊκός-ΑΟ Κατασταρίου
ΑΕ Λέρνας-Καλαμάτα
Πάμισος-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Αστέρας Βλαχιώτη-Ασπρόπυργος
Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναργειακός
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Υπάτου

2η αγωνιστική
Μανδραϊκός-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναρκαδικός-ΑΕ Λέρνας
ΑΟ Κατασταρίου-Πάμισος
Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Αμβρυσσέας Διστόμου
Ασπρόπυργος-ΑΟ Εικοσιμίας
Παναργειακός-ΑΟ Υπάτου

3η αγωνιστική
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Λέρνας
Πάμισος-Μανδραϊκός
Αστέρας Βλαχιώτη-Παναρκαδικός
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Κατασταρίου
ΑΟ Εικοσιμίας-Καλαμάτα
ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Παναργειακός-Ασπρόπυργος

4η αγωνιστική
Πάμισος-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΕ Λέρνας-Αστέρας Βλαχιώτη
Μανδραϊκός-Αμβρυσσέας Διστόμου
Παναρκαδικός-ΑΟ Εικοσιμίας
ΑΟ Κατασταρίου-ΑΟ Υπάτου
Καλαμάτα-Παναργειακός
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Ασπρόπυργος

5η αγωνιστική
ΑΕ Ερμιονίδας-Αστέρας Βλαχιώτη
Αμβρυσσέας Διστόμου-Πάμισος
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΕ Λέρνας
ΑΟ Υπάτου-Μανδραϊκός
Παναργειακός-Παναρκαδικός
Ασπρόπυργος-ΑΟ Κατασταρίου
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Καλαμάτα

6η αγωνιστική
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΕ Ερμιονίδας
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Εικοσιμίας
Πάμισος-ΑΟ Υπάτου
ΑΕ Λέρνας-Παναργειακός
Μανδραϊκός-Ασπρόπυργος
Παναρκαδικός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
ΑΟ Κατασταρίου-Καλαμάτα

7η αγωνιστική
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Εικοσιμίας
ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου
Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη
Ασπρόπυργος-Πάμισος
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΕ Λέρνας
Καλαμάτα-Μανδραϊκός
ΑΟ Κατασταρίου-Παναρκαδικός

8η αγωνιστική
ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Εικοσιμίας-Παναργειακός
Αμβρυσσέας Διστόμου-Ασπρόπυργος
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Πάμισος-Καλαμάτα
ΑΕ Λέρνας-ΑΟ Κατασταρίου
Μανδραϊκός-Παναρκαδικός

9η αγωνιστική
ΑΕ Ερμιονίδας-Παναργειακός
Ασπρόπυργος-ΑΟ Υπάτου
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Εικοσιμίας
Καλαμάτα-Αμβρυσσέας Διστόμου
ΑΟ Κατασταρίου-Αστέρας Βλαχιώτη
Παναρκαδικός-Πάμισος
ΑΕ Λέρνας-Μανδραϊκός

10η αγωνιστική
Ασπρόπυργος-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
ΑΟ Υπάτου-Καλαμάτα
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Κατασταρίου
Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναρκαδικός
Αστέρας Βλαχιώτη-Μανδραϊκός
Πάμισος-ΑΕ Λέρνας

11η αγωνιστική
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Καλαμάτα-Ασπρόπυργος
ΑΟ Κατασταρίου-Παναργειακός
Παναρκαδικός-ΑΟ Υπάτου
Μανδραϊκός-ΑΟ Εικοσιμίας
ΑΕ Λέρνας-Αμβρυσσέας Διστόμου
Αστέρας Βλαχιώτη-Πάμισος

12η αγωνιστική
Καλαμάτα-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Κατασταρίου
Ασπρόπυργος-Παναρκαδικός
Παναργειακός-Μανδραϊκός
ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Λέρνας
ΑΟ Εικοσιμίας-Πάμισος
Αμβρυσσέας Διστόμου-Αστέρας Βλαχιώτη

13η αγωνιστική
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Κατασταρίου
Παναρκαδικός-Καλαμάτα
Μανδραϊκός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
ΑΕ Λέρνας-Ασπρόπυργος
Πάμισος-Παναργειακός
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Υπάτου
ΑΟ Εικοσιμίας-Αμβρυσσέας Διστόμου

8ος όμιλος

Διαγόρας Ρόδου
Ιάλυσος Ρόδου
Φοίβος Κρεμαστής
Αχαρναϊκός
Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός
Παναιγιάλειος
Διαγόρας Βραχνέικων
Πανμοβριακός
Αστέρας Αμαλιάδας
Πανηλειακός
ΠΑΟ Βάρδας
Νίκη Τραγανού

1η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου – Παναιγιάλειος
Ιάλυσος-Παλληνιακός
Διαγόρας Βραχνέικων-ΠΑΟ Βάρδας
Νίκη Τραγανού-Αστέρας Αμαλιάδας
Πανμοβριακός-Φοίβος
Θύελλα Ραφήνας-Πανηλειακός
Ρεπό: Αχαρναϊκός

2η αγωνιστική
Αχαρναϊκός-Διαγόρας Ρόδου
Παναιγιάλειος-Ιάλυσος
Παλληνιακός-Νίκη Τραγανού
ΠΑΟ Βάρδας-Μανμοβριακός
Αστέρας Αμαλιδάς-Θύελλα Ραφήνας
Φοίβος-Πανηλειακός
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων

3η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Ιάλυσος
Διαγόρας Βραχνέικων-Αχαρναϊκός
Νίκη Τραγανού-Παναιγιάλειος
Θύελλα Ραφήνας-Παλληνιακός
Πανηλειακός-ΠΑΟ Βάρδας
Φοίβος-Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Πανμοβριακός

4η αγωνιστική
Διαγόρας Βραχνέικων-Διαγόρας Ρόδου
Ιάλυσος-Νίκη Τραγανού
Αχαρναϊκός-Παμοβριακός
Παναιγιάλειος-Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός-Φοίβος
ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Πανηλειακός

5η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Νίκη Τραγανού
Πανμοβριακός-Διαγόρας Βραχνέικων
Θύελλα Ραφήνας-Ιάλυσος
Πανηλειακός-Αχαρναϊκός
Φοίβος-Παναιγιάλειος
ΠΑΟ Βάρδας-Παλληνιακός
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

6η αγωνιστική
Πανμοβριακός-Διαγόρας Ρόδου
Νίκη Τραγανού-Θύελλα Ραφήνας
Διαγόρας Βραχνέικων-Πανηλειακός
Ιάλυσος-Φοίβος
Αχαρναϊκός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναιγιάλειος-ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Παλληνιακός

7η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Θύελλα Ραφήνας
Πανηλειακός-Πανμοβριακός
Φοίβος-Νίκη Τραγανού
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνέικων
ΠΑΟ Βάρδας-Ιάλυσος
Παλληνιακός-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Παναιγιάλειος

8η αγωνιστική
Πανηλειακός-Διαγόρας Ρόδου
Θύελλα Ραφήνας-Φοίβος
Πανμοβριακός-Αστέρας Αμαλιάδας
Νίκη Τραγανού-ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων-Παλληνιακός
Αχαρναϊκός-Παναιγιάλειος
Ρεπό: Ιάλυσος

9η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Φοίβος
Αστέρας Αμαλιάδας-Πανηλειακός
ΠΑΟ Βάρδας-Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός-Πανμοβριακός
Παναιγιάλειος-Διαγόρας Βραχνέικων
Ιάλυσος-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Νίκη Τραγανού

10η αγωνιστική
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Ρόδου
Φοίβος-ΠΑΟ Βάρδας
Πανηλειακός-Παλληνιακός
Πανμοβριακός-Παναιγιάλειος
Νίκη Τραγανού-Αχαρναϊκός
Διαγόρας Βραχνέικων-Ιάλυσος
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

11η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Βάρδας
Παλληνιακός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναιγιάλειος-Πανηλειακός
Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας
Ιάλυσος-Πανμοβριακός
Νίκη Τραγανού-Διαγόρας Βραχνέικων
Ρεπό: Φοίβος

12η αγωνιστική
Παλληνιακός-Διαγόρας Ρόδου
Αστέρας Αμαλιάδας-Παναιγιάλειος
Φοίβος-Αχαρναϊκός
Πανηλειακός-Ιάλυσος
Θύελλα Ραφήνας-Διαγόρας Βραχνέικων
Πανμοβριακός-Νίκη Τραγανού
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

13η αγωνιστική
Παναιγιάλειος-Παλληνιακός
Αχαρναϊκός-ΠΑΟ Βάρδας
Ιάλυσος-Αστέρας Αμαλιάδας
Διαγόρας Βραχνέικων-Φοίβος
Νίκη Τραγανού-Πανηλειακός
Θύελλα Ραφήνας-Πανμοβριακός
Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου


Περισσότερα: