Γ’ Εθνική: Πανμοβριακός Ριόλου – Νίκη Τραγανού 1-1 (φωτό-βίντεο-συνεντεύξεις)

Και δεν τα κατάφερε παραχωρώντας 1-1 στη Νίκη Τραγανού παραμένοντας κάτω από τη διαχωριστική γραμμή.

Υπό τη παρουσία 300 θεατών ( και φίλαθλοι από το Τραγανό), οι φιλοξενούμενοι ήταν καλύτεροι στο Α ημίχρονο και ο Ριόλος στην επανάληψη.

Μετά το 60′ το Τραγανό έμεινε με δέκα παίκτες λόγω αποβολής του Λούζι ( έφτυσε αντίπαλο) κάτι το οποίο όμως δεν εκμεταλλεύτηκε ο Ριόλος ενώ προς τα τελευταία λεπτά απείλησαν οι φιλοξενούμενοι με στημένα.

Ο Πανμοβριακός άνοιξε το σκορ στο 14′ με υπέροχο σουτ απ’ το ημικύκλιο του Παναγιώτη Νιφορόπουλου (φέρει ευθύνη και ο γκολκίπερ Αντωνόπουλος που έμεινε «άγαλμα»), ενώ το Τραγανό ισοφάρισε στο 23′ με τον Λευτέρη Βατσή μετά από ομαδική προσπάθεια.

Καλή η διαιτησία του Άγγελου Αδαμοπούλου από τη Ζάκυνθο ( Βασιλόπουλος- Καλυβόπουλος Αιτωλοακαρνανίας).

Πανμοβριακός Ριόλου: Ζήγκος, Κάτσενος (84′ Παλιάτσας), Λιάκος, Σπανός (72′ Κουλούρης), Π.Νιφορόπουλος, Κοκκίνης, Γρ.Νιφορόπουλος, Παναγάκης (63′ Σουρανής), Χριστόπουλος (81′ Αγγελής), Αποστολόπουλος, Πυρρής.

Νίκη Τραγανού: Αντωνόπουλος, Κ.Κολοτούρος, Χ.Κολοτούρος, Λούζι, Γαργαρώνης, Ακασού (75′ Καλογερόπουλος, Παπαπέτρου (89′ Ζαχαρής), Βατσής, Δ.Κολοτούρος, Ντιαλό (83′ Στατής), Ν.Κολοτούρος (70′ Σκοζάι).

Προβολή: 1...40 από τις 40 εικόνες της συλλογής